Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom édesanyjának születésnap...

Párom édesanyjának születésnapi ajándéknak ötlet?

Figyelt kérdés

A párommal nem olyan régen jöttünk össze, én 19L ő 22F. Az édesanyja idén tölti a 46. Születésnapját, nemsokára. Róla annyit érdemes tudni, hogy szereti a kézzel készített dolgokat, ő maga is sok mindenhez ért. Viszont ezen a téren nem tudom mi lehetne jó ajándék, így inkább másban gondolkoznék. Nem szokott alkoholt fogyasztani, egészségesen él, így a nasi-süti sem opció. A párom ebben annyit segített, hogy olyat nézzek ami kedves, de hasznos ajándék. Van két kutyusuk, egy cicájuk. Szokott edzeni járni, de ahhoz szerintem minden megvan, ami csak kellhet. Annyira nem szokott ékszereket hordani, és komolyabb ékszert jelenleg nem engedhetek meg magamnak. Tudom hogy itt a hozzáállásom sem a legjobb, hogy azt nézem meg mi az, ami mindenképp a hasznára válhat, de egy nagyon kedves nőről beszélünk, ezért igyekszem olyat keresni, aminek tényleg örülne.

A válaszokat előre is köszönöm, a megfogalmazás pedig tudom hogy káosz, de a fejemben ennél csak nagyobb a rendetlenség. :D



#ajándék #ajándékozás #Anyukának ajándék #Nőnek ajánék
nov. 13. 15:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

Esetleg valami ilyesmi? Én rendeltem már innen ajándékot, az ajándékozottnak nagyon tetszett:


[link]

nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

fitnesz ora

vérnyomásmérö

nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Én 50 éves nő vagyok. Őszintén a fiam párjától nem várnék el semmilyen ajándékot. Max csokit, ha ő nem eszik édességet (soha?) akkor egy szál virágot. Tényleg nem kell ezt túlbonyolítani.
nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

+1 a virágra


Esetleg ha nem áll tőle távol cserepes növény (esetleg a kaspót te is kidíszítheted)

nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
2-sa: jóhogy már nem inkontinencia-betétet javasolsz!
nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#1: nagyon aranyos bögrék, és én is gondolkoztam valami ilyesmin, köszönöm!

#2: ilyen téren tényleg mindene megvan szerintem, de köszönöm szépen!

#3,4 megnyugtattál, ugyanakkor megfelelési kényszerem van felé, de akkor megpróbálkozom a virággal, és valahogy extrává teszem, köszönöm nektek!

nov. 13. 16:45
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, miért van megfelelési kényszered bárki felé?

Egyébként szerintem azt is értékelni fogja, ha hozol neki egy szál virágot feldíszitve, mert legalább eszedbe jutott.

nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Csak bögrét ne!
nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Komolyabb ékszer? Durva ötleteid vannak, hiszen 99%, hogy nem is ő lesz az anyósod.

A szál virág tökéletes.

nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Így nehéz hogy nem tudom milyen stílusa van.

Szál virágot esetleg lehetne egy hozzáíllő vázába tenni.

Bögre annó otthon annyi volt mint a nyüh, de ha ő szereti és mondjuk nincs akkor az is jó ötlet.

Vagy egy minőségi csoki, ami egészséges, vannak olyanok. Vagy épp egy kisebb egészséges nasi csomag amit fogyaszt.

Többet is segíthetne a barátod, mert ez így kb nulla segítség. 😅

nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!