Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért cikiznek mindig a...

Miért cikiznek mindig a keresetemmel a barátom szülei?

Figyelt kérdés
A barátom szülei, főként az édesanyja, minden egyes alkalommal, ha náluk vagyunk felhozza a munkabér témát és utalgat arra, hogy én mennyire keveset keresek, és hogy mikor fogok többet keresni? Engem frusztrál az egész a legjobban, de nem tudok mit csinálni. 25 éves vagyok, kezdő jogász és tényleg nem keresek sokkal többet a garantált bérminimumnál, de megteszek mindent amit tudok. Szerintetek mit csináljak? Miért csesztetnek állandóan ezzel? A barátom sokkal-sokkal többet keres ezt mindenki tudja, de mindent felesbe fizetünk (már együtt élünk pár éve), soha nem kértem drága dolgokat se. Miért cikiznek állandóan?

dec. 3. 15:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%
Ha végzett jogászként kiírtad ide ezr, akkor még sokáig nem fogsz előbbre jutni.
dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
73%

Kit érdekelnek a barátod szülei? Kik ők neked?


Pár év és a kutyáid lesznek, megveszed mindenüket és előttük égeted el ha jó jogász leszel. :D

dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%

" Mama a pénzárcám azt hiszem rám tartozik és a fiára. Annyit keresek, amennyit tudok. Senkinek semmi köze hozzá. "


Én így válaszolnék, mert ez így is van.


A barátod szóvá tette már ezt? Gondolom nem.


A barátod szüleinél éltek?

Gondolom nem.


Mellesleg egyet értek az #1 válszolóval.


Tedd fel a kérdést. Kinek akarsz megfelelni?


Anyukának, vagy a fiának? Vagy esetleg önmagadnak?


Ha valóban jogász vagy, és nem tudod ezeket az alapvető dolgokat amit feljebb leírtam, akkor lehet tényleg nem ártana valami másba kezdened.

dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek az egyessel.

Abszolút eszköztelen vagy az életre, nem tudod magad képviselni és a határaidat felállítani. Mert ugye mit gondolnak mások, nehogy rosszban legyél az anyósjelölttel. Na hát így nem lehet élni. Vissza lehet szólni keményen is.

dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
29%
Na ez úgy jogász, ahogy én! Gyaníthatóan még az érettségin is innen van. A helyesírását és fogalmazási készségét tekintve egyértelműen.
dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom mert azt hitték, hogy ennyi tanulás után jól fogsz keresni.
dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudjuk a háttér sztorit. Modell voltál 22 éves korodig, és addig nem csináltál semmi, esetleg?
dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
28%
Nem biznam rad a vagyonmegosztasi perem, a masik ugyved mindenbol kiforgatna, ha te vedenel. Vagy a GYIK-on megkerdezned, hogy most mit is csinaljak?
dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez igaz, és te tényleg jogadz vagy, akkor gondolom valami tanulatlan suttyók.

Azok szoktak ilyen ostoba kérdéseket feltenni.

dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Miért tudják, hogy mennyit keresel?
dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!