Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám 60 éves és egyre kibírhat...

Apám 60 éves és egyre kibírhatatlanabb,agresszív,és alkoholista is. Nekem se végzettségem, se keresetem, se vagyonom... Ebből van normális kiút vagy itt rohadok meg?

Figyelt kérdés

Egyetemet nemrég kezdtem.

Koliba nem vettek fel, ilyen családban meg tanulni se lehet.

Mit csináljak???

Érettségim van és ennyi


2022. júl. 6. 23:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Diákmeló? Legalább kis lóvéd lesz.
2022. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemi könyvtár? (Tanulás). Diákhitel?
2022. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, nehéz. Ismerek olyat aki 3 műszak mellett járt egyetemre (ma 3 diplomája van) , olyan családból származott ahol sokan voltak, szegények, és anyuka ivott. Albérletbe ment, már a gimit is estin fejezte be. Persze ő idősebb korosztály,lehet hogy akkor anyagilag könnyebb volt. Esetleg szobabérlés, mellette munkahely, és közben levelezői.

Vagy olyan tanfolyam amit érdemes elvégezni.

2022. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Egyetem ekzdés juliusban?
2022. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Távolmaradás szinte egész nap ajánlott. Az öreg marhát meg helyre kell igazítani, ha agresszívkodik. Ha megüt, jelentsd fel.
2022. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%
Nemed? Ha 18 éves férfi vagy, már erősebb vagy egy 60 éves alkoholista csődtömegnél. Ne hagyd magad, ha piszkál védekezz, ha ütni akar fogd le a karját és lökd el.
2022. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Kiút mindenképpen van, tarts ki!
2022. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj nyelveket, angolt minimum és mellé egy másodikat, francia, spanyol, német, olasz, ilyenek. Pesten ezzel garantáltan találsz melót.
2022. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Azzal kezdte hogy a zűrös körülményke miatt nem megy a tanulás. Aki egy fedél alatt élt egy alkesszal, az megérti miről beszél.
2022. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha megteheti, töltse a napjának nagy részét könyvtárban.
2022. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!