Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párotok támogatja anyagilag...

A párotok támogatja anyagilag az édesanyját/szüleit? Ha igen, zavar titeket?

Figyelt kérdés

dec. 20. 09:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha támogatná kismértékben nem zavarna. Ha a mi életminöségünk rovására menne az zavarna.
dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
96%
Férjem támogatta anyukáját, míg élt, a nővérével közösen. Örültem neki, hogy nem hagyják sorsára.
dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kicsit fura, hogy az anyja összeszámolgatta, hogy mennyivel tartozik neki (nálunk nincs ilyen, hogy szülőnek tartozni, náluk az az alap, hogy segítenek), és azt kéri vissza apránként. Nem kifejezetten zavar, inkább csak az, hogy a gyerekétől visszakéri amit adott, de a kutyájára irdatlan összeget költ, közben kb nyomorog.
dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar, nem azért írtam ki. Szerencséje van anyósomnak hogy tudjuk támogatni, kutyára adunk neki pénzt vagy egyéb másra. 30-70-100 ezret szokott kérni, attól függően mennyi kell neki. Nekem csak az fura hogy a párom nővére miért nem segíti így? Ők is megtehetnék.
dec. 20. 10:08
 5/54 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs semmi rossz abban ha támogatjuk a szüleinket, persze csak bizonyos korlátok között.
dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Sem ö sem én nem támogatom a szüleimet.Sosem támogattuk öket anyagilag.Sosem jelezték hogy szükségük lenne erre , de ha jelezték volna, akkor nyilván valóan kisegítjük őket.
dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
77%

4.

A kutyamániások úgyis tapsolni fognak milyen nagyszerű támogatók vagytok, de tudod ki adna ekkora összeget az állattartására.

Ha önhibáján!!! kívül éhezne, fázna, nem telne gyógyszerre akkor természetesen segíteném.

De, azert hogy más kutyájat etessem egy fillért nem adnék.

Jó nagy balekok vagytok. 100.000 ??? nagyon sok pénz!

A nővér meg röhög a markában. :(

dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
170 ezer a nyugdíja, kis lakásban lakik, tehát a rezsije sem lehet nagy. Ettől szerintem nem vagyunk balekok. Csak tényleg nem értem (és ne vessetek meg), hogy hogy nem tud ennyiből kijönni. Ha meg így állnék, nem tartanék kutyát. Nem kér mindig, csak nekem ez fura... de lehet azért mert én nem ilyen családból jöttem. Volt hogy mentünk venni kaját a mi kutyánknak, megkérdeztük az övének kell-e valami. Fizettünk is neki 20-30 ezret a saját kutyájára. Karácsonyi menüre való kaját is megvettük neki, az is volt 30 ezer. Megjegyzem enni sem fogunk belőle, mert én hazamegyek karácsonyozni, párom meg nem lesz itthon az ünnepekkor.
dec. 20. 10:26
 9/54 anonim ***** válasza:
95%

Nem, de ha rászorulna bármelyikünk részéről a szülő, akkor támogatnánk őket.

Ez a stílus engem is zavarna, hogy visszaköveteli , amit adott és egy kutyára költi. Nem egy normális értékrend.

Nem tölteném vele a Karácsonyt, az biztos.

dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
83%

"Nekem csak az fura hogy a párom nővére miért nem segíti így?"


Azért, mert ők veletek ellentétben nem olyan hülyék, hogy a saját és gyerekeik rovására más kutyáját e tessék. Ne tartson anyósod kutyát, ha nem telik rá.


Inkább tanuljatok tőlük nemet mondani.

dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!