Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mást is ennyire utál az...

Mást is ennyire utál az anyósa/apósa?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve tart hogy teljesen tönkrette főleg anyósom az életemet. Már szinte csak levegőnek néz minden nap, van hogy nem is köszön mikor hazaér vagy egy utálatos hello a válasz. Rengetegszer beszélgettünk már kettesben és mindig azt állítja hogy 5 évig csak bántom őt én kezdem a beszólogatásokat mindig és ő csak ugyanilyen velem ezért. Holott ez nagyon nem igaz hiszen szinte egész nap nem nagyon beszélgetek velük de ő minden kis apróság miatt beszól. Mindig talál vmit ami miatt beszólhat h vitát generáljon. Olyan dolgokat mondd rám h te cigány K..va, sumák dög vagy, ne szájalj otthon anyáddal azzal az idióta cigány döggel. Ilyen rohadt dogot találni fiam hoztál vna vki jobbat. Ő elvárja h én ne drámázzak túl dolgokat, szó nélkül turjem el mikor kiabál csúnyán beszél velem vagy lokdos, rugdos stb ha esetleg vissza merek neki szólni. De őt ha én egy kicsit is megbantom ha visszaszolok elkezd sírni drámázni kezd a gyerekem előtt hogy anya nem szeretné h itt legyek tudod bánt folyton anya. A gyerekem ugyanazokat a csúnya szavakat kezdte egy ideje használni h itt ez az öreg lány, kifiguraz gunyol mert ezt hallja látja. Anyósom küzdeni akar direkt h még jobban megutáljon a gyerekem . Neki csak a fia unokája számít én már közömbös vagyok neki. Folyamatban van egy ideje a házunk építése ami valoszinu tavaszra lesz kész fűtéskészen. Viszont nem messze tőlük szóval nem igazán tudok örülni annak se h majd egyszer ha befejeztük odakoltozunk. Így is minden lépésünket majd figyelni fogják a szüleimet testvereimet nem hivhatom oda mert ide se jöttek sose.(vajon miért) veszekedés volt akkor is meg utálja őket anyósom. Én egy nyugodt életet szeretnék végre élni ha külön költözünk de nem hiszem hogy önmagam tudok majd lenni a saját hazunkban. Mindig majd attól féljek H mikor jönnek csak úgy át. Most már belevágtunk ott a hitel és így is sok pénz kell még a befejezéshez. Néha úgy érzem rosszul döntöttem h belementem ebbe a kapcsolatba házasságba mert nagyon mások vagyunk. Szerintetek ha visszakoltoznék a szüleimhez és itthagynék mindent megoldást jelentene?
jan. 17. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
95%
Miért is laktok egy fedél alatt anyóssal? Bohócok vagytok.
jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkivel annyit lehet megtenni, amennyit hagy.
jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt a kérdést nem azért raktad fel mert ne lennél tisztában azzal, hogy mást sem szereti nagyon anyósa és apósa. Eleve nem értem minek kellett a szülőkhöz költözni. Egy közös albérletben úgy, hogy mind kettőtöknek van fizetése, szépen lassan de tudtatok volna spórolni, hogy később vegyetek rajta egy házat.

Mellesleg én mindig úgy gondolom, hogy az ilyen kérdéseknél valami szokott még lenni a háttérben mert épeszű ember ilyet nem mond senkinek sem. Amíg ott fogtok lenni le kell nyelned a békát nap mint nap. Viszont ettől még kiállhatnál magadért, nem kell bántani csak lenullázni, hogy a visszaugatásra se legyen ereje, erre viszont neked kell rájönnöd, hogy kinél mi az. Egész egyszerűen tartásodnak kell lennie!

jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Mi se vagyunk oda egymásért az anyósommal, de meg nem fordult volna a fejemben, hogy együtt éljünk.
jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Minek laksz a nyakán 5 éve, ha ennyire utál?
jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Jézus, ez az írás...

A feléig jutottam, de a konklúziót azért levontam: nem kell anyós nyakán élni gyerekkel.

Ti miért teszitek ezt?

jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert C típusúak....
jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7.

Ja tényleg, anyós mondta is. :D

jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Minek eltek ott ? Ferjed hagyja h igy beszeljenek veled ? Mar a par eves gyereked is igy beszel veled ?

Hat jo buta vagy ha ezeket mind hagyod.

jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Majd a következő életedben nem játszol felnőttesdit, pláne papás-mamásat kopasz pcsára, pláne más kontójára.
jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!