Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mást is ennyire utál az...

Mást is ennyire utál az anyósa/apósa?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve tart hogy teljesen tönkrette főleg anyósom az életemet. Már szinte csak levegőnek néz minden nap, van hogy nem is köszön mikor hazaér vagy egy utálatos hello a válasz. Rengetegszer beszélgettünk már kettesben és mindig azt állítja hogy 5 évig csak bántom őt én kezdem a beszólogatásokat mindig és ő csak ugyanilyen velem ezért. Holott ez nagyon nem igaz hiszen szinte egész nap nem nagyon beszélgetek velük de ő minden kis apróság miatt beszól. Mindig talál vmit ami miatt beszólhat h vitát generáljon. Olyan dolgokat mondd rám h te cigány K..va, sumák dög vagy, ne szájalj otthon anyáddal azzal az idióta cigány döggel. Ilyen rohadt dogot találni fiam hoztál vna vki jobbat. Ő elvárja h én ne drámázzak túl dolgokat, szó nélkül turjem el mikor kiabál csúnyán beszél velem vagy lokdos, rugdos stb ha esetleg vissza merek neki szólni. De őt ha én egy kicsit is megbantom ha visszaszolok elkezd sírni drámázni kezd a gyerekem előtt hogy anya nem szeretné h itt legyek tudod bánt folyton anya. A gyerekem ugyanazokat a csúnya szavakat kezdte egy ideje használni h itt ez az öreg lány, kifiguraz gunyol mert ezt hallja látja. Anyósom küzdeni akar direkt h még jobban megutáljon a gyerekem . Neki csak a fia unokája számít én már közömbös vagyok neki. Folyamatban van egy ideje a házunk építése ami valoszinu tavaszra lesz kész fűtéskészen. Viszont nem messze tőlük szóval nem igazán tudok örülni annak se h majd egyszer ha befejeztük odakoltozunk. Így is minden lépésünket majd figyelni fogják a szüleimet testvereimet nem hivhatom oda mert ide se jöttek sose.(vajon miért) veszekedés volt akkor is meg utálja őket anyósom. Én egy nyugodt életet szeretnék végre élni ha külön költözünk de nem hiszem hogy önmagam tudok majd lenni a saját hazunkban. Mindig majd attól féljek H mikor jönnek csak úgy át. Most már belevágtunk ott a hitel és így is sok pénz kell még a befejezéshez. Néha úgy érzem rosszul döntöttem h belementem ebbe a kapcsolatba házasságba mert nagyon mások vagyunk. Szerintetek ha visszakoltoznék a szüleimhez és itthagynék mindent megoldást jelentene?
jan. 17. 10:58
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
61%
Bírom az ilyen embereket,hogy jönnek a cigányozással mint az anyósod, közben ő sem különb talán még roszabb
jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Válj el (ha házasok vagytok. Ha nem, akkor még egyszerűbb.) Ha ez felmerült benned, jó okod van rá.
jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Már olyan régóta "hallgatja" a gyk népe, hogy "lassan kész a ház" 🤣🤦


Neked akkora bőr van a pofádon, hogy a tengert fel lehetne vele sikálni..


Ember, még mit mondjon neked anyósod, hogy fogd a cuccod a gyerekkel és elmenj? Te tényleg ennyire buta vagy?


Teljesen alkalmatlan vagy gyereknevelésre.

jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Az egyetlen megoldas a koltozes. Egyelore alberletbe. ;-)
jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Közös néven van az épülő ház meg a hitel? A férjed vagy élettársad mit szól az anyja irántad való stílusához?
jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
A leendő házatok közös lesz a pároddal? Mert akkor neked is ugyanannyi jogod lesz benne,mint neki. Ha az ő anyja mehet,akkor a te családodat is nyugodt szívvel engedd be. Ha meg nem engedi,akkor te se engedd be anyóst.
jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
El kéne költözni.
jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Én megvagyok anyósomékkal, eléggé egy követ fújunk. Képes még a fiával is szembe menni az érdekemben 😅
jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk az lenne a minimum, hogy meghúzod magad, ha már anyósék nyakán élsz.


Csoda, hogy a tke ki van az egésszel?

Mondjuk ha az én fiam barátnője lennél, nem élnél ott féléven át sem egyhuzamban. Szépen lehet menni albérletbe, és ott felnőtteskedni, nem más nyakán.

jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként hány éve készül a ház? 6? Ennyi idő alatt egyedül felépítek egyet :D
jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!