Mergezo anyosom?

Figyelt kérdés

Anyosomnak szar a parkapcsolata masodik ferjevel mert sokat dolgozik ezert mindig jon hozzank aludni, hogy ne legyen egyedul. Fiaval ossza meg a parkapcsolati problemait akar azt is hogy nem jo a szexualis elete. Anyos es a ferjem szinte mindennap beszelnek orakat telefonon ha 1-2 nap ki marad mar lazad, hogy miert nem hivtal fel. Minden telefon beszelgetesnel elmondjak egymasnak, hogy szeretlek.

Mar regota elszeretnek koltozni nagyobb varosba ahol tobb a lehetoseg de anyosnak ez nem tetszik. Mert, hogy a fia itt hagyja. Parom szeretne de ugy erzem nem akar lepni az anyukaja miatt. Regen rakos volt 10 eve. Mar semmi baja. De ugy erzem sokszor ezt hasznalja ki, hogy rakos volt es erzelmileg ra telepszik.


febr. 1. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te csak azt döntheted el, hogy így is velük maradsz-e vagy új életet kezdesz nélkülük.
febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Párod elfogadja hogy te menni akarsz, te pedig fogadd el , hogy ő nem. Vagy közös nevezőt talàltok, vagy szètvàltok.
febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem mérgező, csak nem vált le a fia. Sosem fog.
febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Azt meg hozza tennem, hogy 10 eve vagyunk egyutt es van egy 3 eves gyerekunk. En mondogatom paromnak, hogy nekem igy nem jo. Persze nyugtat, hogy majd ugy is elkoltozunk es jobb lesz. De soha nem latom pl hogy nezegetne hazakat. De lenne is egy jo haz azt kell nezni, hogy milyen messze laknak egymastol. Regen egyutt laktunk 2 evet. Utana szerettem volna kulon koltozni es amikor sikerult az anyosnak nem tetszett mert akkor a fia kirakja az utcara?! Szerintem egy erzelmi zsarnok. Elvagyunk nincs rossz kapcsolatom anyossal de en atlatok rajta.

Amugy 50 eves es karacsonykor is volt egy kijelentese ami nem tetszett “hat en mar oreg vagyok a gyerekeimnek kell kiszolgalni,fozni sutni” ami oke de ez a szoveg…

febr. 1. 17:42
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Eddig ezt hogy tűrted?

Nézz házat te, és intézkedj.

febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Ugye tudod, hogy itt nem az anyós a probléma, hanem a férjed?
febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
A fia nem szeretne külön válni az anyjától, akkor abba nem anyós a hibás
febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szerintem kulon akar vallni csak az anyja nem hagyja neki mert befolyasolja azzal, hogy megsajnaltatja magat. Volt szo hogy haza koltoznek Magyarorszagra. Anyosom valasza de hat en rakos voltam itt hagynad a beteg anyadat…
febr. 1. 18:18
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Anyós irigyli a fia boldogságát. Hívd fel anyósodat, és mondd meg neki (így, többes számban!), hogy nem vagytok rá kíváncsiak, mert sok nektek. Válaszolni de engedd, csak tedd le. A férjed kénytelen lesz melléd állni, mert gyereketek van, és sokkal boldogabbak lesztek együtt, ha az anyós eltűnik az életetekből. Először csak te leszel nagyon boldog, de egy idő múlva már a férjed is, mert észreveszi, hogy ha nincs az anyja, akkor nincs konfliktus. Így ő is nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lesz, és jobb lesz a közös életetek egymással.
febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az en csaladom otthon el. Szeretnek en is idot tolteni veluk nem csak egy evben egyszer.Szeretnem, hogy ismerjek a gyerekem.Persze anyosnak ez sem tetszik mert, en jottem ki a fiahoz es akkor mar nem is lehet haza menni…Miert nem kamerazunk tobbet… ja mert az ugyan az. Ha neki ugyan olyan kamerazzon o. 10 eve nelkulozok, azert hogy ok egyutt legyenek ( testverek,unokatestverek stb. Ok mind itt vannak)
febr. 1. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!