Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazaköltöznél-e a mérgezõ...

Hazaköltöznél-e a mérgezõ anyádhoz, ha már alig birod egyedül?

Figyelt kérdés
Kulon orszagban elunk. Anyu egyedul maradt egy oriasi hazban, mentálisan sérült, narcisztikus es skjizoaffektiv tuneteket produkal. Nekem is kijutott: en szorongok, de ettol még eltartom magam, csak igy nem leszek hosszu eletu. Ez van, minden jobb, mint szorongani es masoktol fuggeni. Gyerekem, csaladom nincs, azt szorongva es introvertkent nem lehet. Hugom otthon el, sajat lakasa van. A csaladban en vagyok a rossz, amiert nem koltozom haza. 8 eve elek kulfoldon, mar nem vagyok fiatal, fizikailag es mentalisan is kivagyok. Mit tennetek ebben az esetben? Egyfelol sajnalom mutert, masfelol magamat is, mert az eletvitelem roviden: kb kamikaze, de nem tudok jobbat, mint dolgozni ezerrel. Amikor eppen tudom, segitem az anyankat, egyebkent alberletben elek es valoban nem konnyen -hisz egyedul az sosem egyszeru, ha nem vagy agysebesz. Es en nem vagyok.

2022. okt. 5. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, hazakoltoznek, nem nyirnam ki magam
Nem, ha mar idegbajt kell kapni, azt jobb erzelemmentesen, csalad nelkul
Mas, leirom kommentben.
58 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van elég bajod, ő pont nem hiányzik még hozzá. Inkább keress szakembert a problémáid kezeléséhez.
2022. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszi elso. Hasonloan gondolom, de azzala akulonbseggel, hogy -minden depresszio nelkul- ezen nem lehet segiteni, arra gyurok, hogy NE elobb murdeljek meg, mint az amugy tok onzo, erzelmi zsarolo muterom.
2022. okt. 5. 17:32
 3/21 A kérdező kommentje:
Aki arra nyomott, hogy hazakoltozne, vagy arra nyomna, attol kerdezem: mi a fityfiritybol lehet megelni otthon 1 db eltartando anyaval aki nem, nem fogja eladni a hazat. Sohasem. Ulomunka es allo munka esetemben kizarva, fizikai okokbol, menni, es futni kepes vagyok. Gondolkozni es masokkal egy levegot szivni egy pl irodai munkahelyen nem annyira. Koszi-koszi. Egyebkent nonemu vagyok, szoval ne kuldjetek el homkzsak-pakolonak legyszi :)
2022. okt. 5. 17:53
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy magadat hozd ott külföldön rendbe. Nem hiszem, hogy késő lenne bármin is változtatni, ha rossz egyedül, de nem az a megoldás, hogy hazaköltözöl. Mert ha alapból jól kijönnél vele, akkor ok, de így minek. Az introvertáltaknak és szorongó embereknek is lesz végül családjuk, ha szeretnék.
2022. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Postás.

De teljesen értelmetlen haza költöznöd

2022. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az anyud volt már nálad,ahol élsz?

Mégis ha azt választanád, hogy haza kÖltözöl,akkor ne az anyudhoz menj, hanem albérletet keressél, a munkát viszont elõre meg kell keresned.

2022. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5: Issteni vagy, a postas pont nekemvalo lenne, es eszembe sem jutott. Koszi, instant pacsi erte. 4: koszonom, nekem jo egyedul,es neked is ment a pacsi azert.
2022. okt. 5. 18:02
 8/21 A kérdező kommentje:
6: nem, soha, es nem is fog. Alberletet. Egyedul. Otthon. Milyen munkaval finanszirozhatnam? Komolyan kerdezem.
2022. okt. 5. 18:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a postás ugrott be, azt hittem kint is ilyen munkát végzel, mondjuk ebből itthon nem lehet megélni, albérletet fent tartani.

Milyen munkákat végeztél eddig? Az, hogy sem álló, sem ülő nem lehet, nagyon korlátozza a lehetőségeket.

2022. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9: valoban korlatozza, es otthon korlatozott az igeny arra, amire itt viszont van. Ertelmi fejlesztessel foglalkozom, (introvertkent kb szetszorongod magad tole, mert mindig idegenek stb) tehat kb abbol elek, amit otthon tennek a sajat anyammal.
2022. okt. 5. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!