Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is gáz? Hódoljak...

Szerintetek is gáz? Hódoljak be neki vagy álljak a sarkamra?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, aki egyke fiú és azt érzem, hogy az anyja mindenbe beleszól. Néhány példa: a párom lakásán vagyunk, jön a vihar és a mama ír egy sms-t, hogy zárják be a terasz ajtót. 😂 Mintha magunktól nem tudnánk, 25+ vagyunk mindketten. Ha náluk vagyunk nem engedi, hogy szedjek magamnak ételt, mindig ő akar, pedig többször jeleztem, hogy ne tegye. Mindegy mennyit eszek, az a válasz, hogy nem is ettél. Mindent véleményez, mindent kommentál. Csak az a jó amit ő mond. Barhova megyünk, akkor mondja hogy ne maradjunk sokáig. Meddig lesztek, kivel lesztek? A múltkor vasalta a párom ingjét (senki nem kérte) és mondta nekem, hogy ennek a fiúnak egy bejárónő kell. Mondom ok. Akkor keressen. Ezek csak apróságok, rengeteg ilyen van. Eddig a párommal képzeltem el a jövőm, de félek, hogy a gyereknevelesbe és mindenbe beleszolna a kedves anyós. Abszolút nem veszi magát észre.

febr. 21. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Párod hogy áll mindehhez? Nálunk totálisan ez volt a helyzet, egyke volt a férjem. Mielőtt összejöttünk egy kanalat nem kellett odébb tennie. Tartotta is magát egy darabig, megtanítottam mosni, főzni stb., aztán kiderült, hogy nem való neki a családi élet, hiszen osztozkodni kell, nem csak az ő feneke van tisztára nyalva.

Amikor megcsalt, akkor az egész családja szemében én lettem a szemétláda, mert a pici fiuk ilyet nem csinál, amúgy is megérdekeltem, mert rossz felesêg vagyok. Most élvezi, hogy újra ki van szolgálva és körbe van ugrálva.

Menekülnék az ilyen emberektől, egêszségtelen a kapcsolatuk.

febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbál megérteni, de imádja az anyját. És mondja, hogy csak jót akar...és hogy a fontos dolgokban nem engedi, hogy beleszóljon, de apróságokban enged neki. Mindketten elég komoly poziban dolgozunk, elég stresszes a parom munkaja és az anyja telefonon is folyton manipulálja, mert mindig rossz kedve lesz, ha munka után beszélnek. Minden kis problémát felnagyít, traktálja vele a páromat, tök pesszimista. A múltkor üzleti ügyben távol volt a parom és akkor kivolt, hogy én miért nem megyek vele? Hívjon engem is stb. Mintha köze lenne hozzá. Az alja az volt, amikor sétáltunk az utcán és odaszólt, hogy fogjuk meg egymás kezét. 😂 szerinted akkor nem reagálom túl? Sajnálom, hogy nektek tönkrement a kapcsolat.
febr. 21. 23:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, az ő kapcsolatuk nem normális. Most még csak apróságok, kêsőbb az sem lesz mindegy, mit csináltok a hálószobában. Mi két utcányira laktunk ex anyóséktól. Apósom szóbahozta, hogy szeretne inkább máshol házat venni maguknak. Anyósom szó szerint el kezdett sírni, hogy ő a kisfia nélkül nem megy sehova. Egyébként megértem szerencsétlen nőt, anyja lekorlátozta egêsz életében, férje szanaszét csalja, csak a fiára számíthat.
febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem hódolgatnék senkinek. Egy életünk van akkor éljük úgy ahogy szeretnénk. Egyébként párodnak kéne leállítani még idejében. Aztán majd nehogy oda jussatok hogy ő mondja meg mikor mehetsz wc-re is...Egyszerűen még mindig nem értem az ilyen embereket, miért kell beleszólni más emberek életébe. Élje mindenki úgy az életét ahogyan akarja. Beszélj a pároddal erről hogy téged ez nagyon zavar és ne engedd hogy ennyire belemásszon az anyós az életetekbe... Én így gondolom helyesnek, a többi rajtatok múlik!
febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 2 egyke párom is volt, mindegyiknél hasonlóan előjött az anyuka probléma. És képtelenek voltak alkalmazkodni.
febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nem “egykék”, mégis fennállt a probléma. Érdekes téma ez az egykeség, megérdemelne egy misét…
febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, add csak vissza anyucikának az óriás csecsemőjét, oda való.... Legközelebb meg ne egy kisfiúval állj le...
febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
6: a pasik javarészt amúgy is sokkal kényelmesebbek, akár egykék, akár nem. Amíg megvan, a kaja, pia, nemiszerv- triumvirátus, addig elvannak, mint a befőtt. Pláne, ha még meg sem kell feszülniük.
febr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt az EXEM anyja is - hát, nem véletlen az exem a csávó.


Eleve nem tűröm el, hogy gyerekként kezeljenek, mert nem vagyok gyerek.

De az a nő kb mintha 8 éves lennék, nem 23, olyan szinten. Beleszólt mindenbe, kioktatott, okoskodott és még sorolhatnám.

Exem meg egyszer nem állította volna le, mert kb. szerelmes volt az anyjába.


Aztán meguntam. Akkor éljen együtt az anyjával, nem érdekel, de engem hagyjanak békén.

Nekem új kapcsolatom van azóta, ő 12 éve szingli - vajon miért.

febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem egyke, de az anyja sose szólt bele napi szinten semmibe. Az esküvőnkbe próbált, de azt meg én nem hagytam.
febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!