Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan tiltom meg anyósomnak...

Jogosan tiltom meg anyósomnak azt hogy lássa majd a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg nem voltam neki soha szimpatikus. 5 éve vagyunk a fiával házasok. A másik menye bejelentette hogy terhes nagy boldogság volt anyósom részéről hogy ő mennyire örül úgy várja az unokát stb. A csaj most 28 hetes terhes most és én is várandós lettem. Meglepetés baba volt mert próbálkozunk már egy ideje de eddig nem sikerült. Letöltöttem a 12 hetet és közöltük a családdal a hírt. Anyósom nem volt boldog. Az ultrahangos fotót a kezébe se vette csak rápillantott messziről. Nem gratulált annyit mondott jólvan. Látszott az arcán hogy nagyon nem örül ennek. Férjem 4 szem közt kérdezte mi baja és neki azt mondta miért kellett neki tőlem gyerek? Férjem és én azóta nem beszélünk vele ő is megharagudott az anyjára. Jogosan érzem úgy hogy az unokája felől most kapott tőlem utoljára hírt és születése után nem engedem hogy lássa?
febr. 23. 23:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Persze, le kell valni. A rokonait sajnos nem valogathatja meg senki, ezert egyszeruen a kommunikaciot kell csokkenteni. Hagyjatoka fenebe a ven sarkanyt.
febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Jogosan, de ezt nem te dontod el egyedul. Ha a ferjed szeretne majd vele tartani a kapcsolatot es vinni a gyereket, megteheti.

Nem lehet tudni, hogy mit hoz majd a jovo, csak ezert irom.

febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű h idővel enyhül majd a helyzet, de tény h jobb távolsagtartoan kezelni őt.


Nálam is hasonló volt a helyzet, pedig a férjemmel igazán harmonikus a kapcsolatunk.. mégis mindent megpróbált tenni az anyósom h szétválasszon minket, az o szemében senki nem elég jó a fiának.

febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem gondolom, hogy a gyerek olyan, mint a tulajdonodban levő tárgy, amit elrejthetsz azoktól, akiknek nem akarod megmutatni.


De ezt úgy mondom, hogy nem voltam ilyen helyzetben és nem tudom átérezni. Simán lehet, hogy a helyedben és is meg lennék ennyire bántva.

febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb ha távol tartjátok őt, mert az ilyen újra és újra meg fog bántani téged ( titeket )… terhesen nyugalomra és szeretetre van szükséged nem gonosz beszolasokra.
febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Igenis van jogod és a sajat mentális egészséged előtérbe helyezve úgy dönthetsz ahogy csak akarsz. A terhesség és szülés kemény menet, nincs szükséged ártó szándékú szavakra ! Főleg ebben a periódusban aki támogatni nem akar, az ne is csodálkozzon ha mellőzve lesz.
febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek nagyon hogy a gyermekünkkel is éreztetni fogja ezt. Hogy a másik unokáját szerető és öt nem.
febr. 24. 00:20
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Könnyen meglehet hogy éreztetni fogja, de ne felejtsd el h az élet több mint egy rossz anyós… ha a ferjeddel jól egyeztek és szeretitek egymást akkor nem is számít h más mit gondol, előtted all a jövő egy csodálatos korszak, ne engedd h bárki beárnyékolja a toxikus viselkedésével.
febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Nna, végre, egy férj, aki tud a felesége mellé állni az anyjával szemben, ha kell!!!!! Ne aggódj, kérdező, ezen a szokáson nem kell változtatni, a gyereketek sem veszít semmit ilyen "nagymama" nélkül.
febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem csak a te döntésed, hanem az apjáé is.
febr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!