Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van értelme így a kapcsolatunk...

Van értelme így a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Ha anyós egy kígyó, egy alattomos kétszínű némber, van értelme a párommal tervezni hosszútávon? Szeretem őt, de az anyja egyszerűen megkeseríti mindenki életét. Nem tudok mást mondani. Az örömünket szétveri. Senki más se kedveli, mert elviselhetetlen. Neki az élete egy semmi, nem képes normális kapcsolatot fenntartani senkivel se. Egyetlen pici fia meg én boldogok lennénk, de nem mert ő mindenbe benne akar lenni. A magánjellegű dolgainkban is, amihez semmi köze. Azzal bíztatom magam, hogy egyszer csak meghal. Tudom gonosz dolog, de remélem minél hamarabb.

Az jut eszembe mindig egy nagy gyomorgöccsel, hogy ha majd például néhány év múlva lenne gyerekünk, akkor egyszerűen tönkreteszi azt az élményt is, mert mindenbe belemászik. Gátlástalanul mászik az emberek magánéletébe, beszólogat, rendezkedik, játsza a szentet, közben kavarja a sz**rt. Én egy nyugodt életet akarok a némber nélkül. Sajnos eddig mindig az volt, hogy az övé az utolsó szó, csak azért is rákontrázik mindenre. Magába nem tud nèzni, az egész világ szar, csak ő az atyaúristen. Nekem ehhez úgy érzem nincs energiám. Legutóbb már azt mondogatta a páromnak, hogy ő tudja hogy nem boldog velem a párom. A következő az lesz, hogy hagyjon is el engem. Nem lehet neki megálljt parancsolni sajnos.

Nem akarom, hogy tönkretegye az életünket a következő tizen években, vagy kitudja meddig, amíg él. Hogyan lehet leszerelni egy ilyet? Párom szerencsére tudja milyen, de ő sem elég erős hozzá. Ehhez a nőhöz nem tudom ki kellene, ki tudná helyretenni. Csak azért is folytatja, és szándékosan szemétkedik a nő. Fúr a hátam mögött, voltam már minden rib**nc.

Én nem akarok vele semmilyen kapcsolatot fenntartani. Ez sajnos szinte biztos, hogy lehetetlen, mert mindig mászni fog, amèg él. Ha megsértjük, hátha leszerel, akkor duplán tolja vissza magàt és csak ő, ő, ő.

Én ezt nem bírom már elviselni. Nem ilyen életet képzeltem el magamnak. Kicsit amiatt is rosszul érzem magam, hogy így nyilatkozom róla, az én szüleim megtanítottak normálisan viselkedni, de ez a nő kihoz minden béketűrést belőlem.



febr. 24. 17:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod is tudná és tenne IS ellene akkor ez a kérdés sem merült volna fel.:/
febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
De ha ennyire nem ok a no, miert nem huzod meg a hatarokat, no contacttal peldaul? ;-)
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk így kívülállóként, az írásod alapján nem sok szeretnivalót látok benned.
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Nincs értelme. Ha ellen akar mondani az anyjának, akkor megteszi, olyan nincs hogy nem tud. Nem akar, ahogyan írod: anyuci pici fia. Nem fog megváltozni.
febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
Amikor anyuci azt mondta a fiának, hogy nem boldog veled, behúzhatta volna a vészféket a pasid. De nyilván nem tette, nem állt melléd és ugyanígy nem fog máskor sem. Ez vár rád a jövőben is.
febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Megette a fene az egeszet, ha a parod behodol az anyjanak, es hagyja neki a mocskolodast. Akkor kilephetsz, mert jobb nem lesz csak rosszabb.
febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Darius- ***** válasza:
88%
Attól függ megtalálod a megoldást arra, hogy ne lásd őt többé vagy nem. Nekem határozott nőnek tűnsz a szöveg alapján. Direkt írtam egyes számban a megtalálod szót, szerintem az első komment lehetne követendő példa, én is ezt tanácsolnám. Megtiltod bemenjen a házatokba és kész. Ha pletykál rosszat máshol, az ellen nem tudtok mit tenni.
febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

Első két sort olvastam csak.

Az enyém is ilyen, voltak harcok,sok és hangos, de ügyesen megoldotta, hogy a párom sose legyen szem és fültanúja ezeknek.

Egyszer volt óvatlan, azóta alig az életünk része.

febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Exem anyja pont ilyen volt. Laktam náluk (1 udvar, 2 ház), maga a pokol volt. Külön költöztünk, ott is állandóan alánk tett kapcsolatok által, telefonon, majd levélben zaklatott nem csak minket, már a rokonokat is.

Én 2 évig bírtam. Inkább kiléptem a kapcsolatból - szerencsére. Még utána is ment egy rövid ideig a Sz.rkavarás, aztán szép lett minden.

Ha nem tudtok az ország másik végére, vagy esetleg külföldre költözni, vagy a párod képtelen 0-ra redukálni a kapcsolatot, akkor tapasztalatom alapján jobb külön.

febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%
Minden a párodon múlik. Ha anyós nem jöhet hozzátok, neked sem kell oda, akkor a párod kiállt melletted. Ha ez nem így van, akkor hagyd el. Sose leszel boldog mellette az anyja miatt.
febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!