Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férjem családja előtt titkolni...

Férjem családja előtt titkolni kell hogy pánikbeteg vagyok és gyógyszert szedek rá. Meddig tartható ez?

Figyelt kérdés
Nem szedek nyugtatót sem, csak 1 fèle SSRI-t. Férjem kérte hogy erről egy szót se a szüleinek, mert ők ezt nem értik, szerintük az ilyen ember hisztis, semmirekellő, unalmában kitalál baromsàgokat, ha annyit dolgozna mint ők anno, akkor nem lenne ideje pánikrohamot kapni! És az ilyen gyógyszer drog stb. Szóval ez az egész el van titkolva. Persze látták/látják ha néha rosszul leszek, de erre az a reakció hogy nem alszom rendesen, nem eszem rendesen, mert műkajákat főzök sokszor, attól vagyok én gyakran rosszul, meg a front az oka szerintük.
márc. 4. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Bármeddig. Nem tartozik rájuk. Nem kell folyton mindig mindent bevallani, gondolom le se szarnak amúgy sem.

Mar lehet szólt nekik titkon a baratod, hogy gyógyszert szedsz, azert jöttek elö ezzel a velemennyel, hogy tudd, hogy sok megértésre nem számíthatsz, es amblokk semmire.

Mit akarsz ezektöl a rebutoktól?

Emberszabású majmok.

Vajon jóttesz neked ez a környezet? Kétlem

márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem titkonám. Viszont azt megmondanám, hova tegyék az ostoba véleményüket.
márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Na, megérkezett az anyós :D
márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Én is pánikbeteg vagyok és senkinek nem kívánnám, de a #3-aska megérdemelne pár rohamot...
márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
Ez így van én se tudnák mit kezdeni és is hisztisnek tartanám,amúgy a régi öregek mikor féltek vagy izgultak akkor tenyerük közepét masszírozták és nyomták ugyan is ott van egy ingerközpont .
márc. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%

mi våltja ki a pánikrohamot ? mert azt elkerülöd az anyosnál akkor nem fogjåk látni .

én is szoktam pånikot kapni .

márc. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem mondanám el, a "nem alszol rendesen" és hasonló megjegyzéseket meg elengedném a fülem mellett és témát váltanék. De ha kiderülne, akkor is magasról tennék az ostobaságaikra, esetleg a férjed tegye helyre őket, amennyire lehet, hogy ha nem is változik a véleményük, de legalább kussoljanak és ne fárasszanak a hülyeségeikkel.
márc. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is olyan régen még a depresszióra is az volt az orvos válasza, hogy szedje össze magát. Nem csoda, hogy hétköznapi emberek így gondolkoznak.
márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, fordítsuk meg. Nem lehet, hogy attól vagy pánikbeteg, hogy ebben a szar családban semmit nem lehet kimondani? Valószínűleg nem csak azt, hogy pánikbeteg van, de azt is, hogy kopjanak le rólatok végre és foglalkozzanak a saját dolgaikkal?

A kedveske férjed pedig - ahelyett, hogy melléd állna -, még a betegséged eltitkolást is elvárja tőled, nehogy az ő Szent Szülei Érzékeny Kis Lelke sérüljön?

márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint az ilyen tudatlan emberek, ahogy a közeli családjukban felbukkan egy addig általuk lekezelt eset, elcsodálkoznak, és kissé el is gondolkodnak. Közelebbről megismerik a betegséget, és sokszor képesek megváltoztatni a véleményüket, mihelyst közel kerül hozzájuk az addig hisztinek gondolt távoli sztori. Mármint ha van némi alap empátiájuk persze, és nem harsogják az arcodba, hogy akkor is hisztis vagy.
márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!