Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stimuloton 50mg és Lamolep...

Stimuloton 50mg és Lamolep 25mg gyógyszerekkel tapasztalatok? Ezt a kombinációt próbáltátok már? A doktor azt javasolta, hogy este szedjem, bár én az első ilyen típusú gyógyszert anno reggel szedtem, bár az nem volt kombinálva.

Figyelt kérdés

Elvileg marad az 50 és 25 mg, nem kell majd emelni, de azért kíváncsi vagyok, hogy valakinek van-e "élménye" az említett gyógyszerekkel. :)


Korábbi gyógyszernél anno nagyon erős mellékhatások voltak, aztán most kicsit tartok attól, hogy egyszerre kettőt is kellene bevennem, de persze a realitás talaján maradva, ha a pszichiáter ezt mondta, akkor nem lesz gond, de azért na... szegény ember vízzel főz. :D


Frontint is kaptam, bár azt az előzőnél sem szedtem nagyon (lehet ezért volt nagyon kemény a mellékhatás) most sem tervezem, ha nem muszáj.


Előre is köszi a válaszokat!



febr. 14. 05:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lamolepből 25mg az szinte semmi. Átlag dózisa 200mg.
febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!