Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális? Összeszeretnénk...

Ez normális? Összeszeretnénk költözni a párommal

Figyelt kérdés
Akárhányszor felhozzuk ezt az anyja előtt mindig azt mondja a páromnak hogy "itt tudnád hagyni anyádat?" "nem mész sehova". Én komplikálom túl vagy tényleg nem normális dolog ez?
márc. 10. 18:25
1 2
 1/19 anonim válasza:
91%

több dologtól függ... életkor, távolság, egészségügyi állapot

de egyébként nem normális.. majd beletörődik.. ő is kirepült

márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
A kor valóban nem mindegy, de ilyet, hogy "nem mész sehova"... nem normális 18 felett.
márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Erzelmileg zsarolja, elofordul sajnos, nem egeszseges valoban.

A parodon mulik, hogy erre hogy reagal.

márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Hmm, hát he a párod felnőtt, az eléggé gáz. Nem tom, lehet én vagyok rosszindulatú, de ez nekem érzelmi vérfertőzésre emlékeztet.


Azaz amikor anyuka rá van épülve a kicsi fiára, tipikusan mert a férje elhidegült, és így éli ki az érzelmi szükségleteket.


"The parent panics or seems jealous when the child has a romantic partner or close friendship that doesn't involve the parent. In extreme cases, the child doesn’t develop any other close relationships."


Azaz ha anyu kicsi fiát rajongásig szereti, de rád féltékeny?

márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező egy nagyon fontos dolgot elfelejtett leírni a kérdésében: a párja anyja mellett a fia az egyetlen férfiember ? Mert ha igen, akkor az anyja részéről érthető, hogy veszteségként élné meg a dolgot...
márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális.

De nem felhozni kell a témát, hanem kettőtöknek közös otthont keresni (pl. bérelni egy lakást), aztán a párod kezdjen otthon pakolni és szóljon az anyjának, hogy költözik.


Kérdező!

Nem tudom hány évesek vagytok, feltételezem 18 év felettiek és el tudjátok magatokat tartani. Azt se tudom, melyikőtök a nő, melyikőtök a férfi. De ha a párod nem hajlandó az anyja ellenkezése és érzelni zsarolása ellenére záros időn belül összeköltözni veled, akkor dobd ki. Itt halogatásnak helye nincs, mert különben 10 év múlva is ugyanitt fogtok állni.

márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

5 Te mi a fenét próbálsz itt bemagyarázni?

Ez nem az 1800as éve vagy Szaúd Arábia, hogy az anyuka rá van utalva a felnőtt fiára.


Az hogy valaki elköltözik, nem jelenti azt, hogy már sose látod.

Majd átmegy látogatni.


Minden más dologt meg lehet oldani egyedül is. Ha magányos, vegyen egy macskát, vagy pasizzon.

márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy normalis! Kontrollmanias, manipulator, rendkivul mergezo, erzelmileg zsarolo no. Az ilyen mindig bele fog szolni mindenbe, ha idejeben nem mutatod meg neki, hol a helye. Ha nem ert a szep szobol: no contact. Ha a fia az anyjaval ert egyet, vele is. ;-)
márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ez normális? Összeszeretnénk költözni"


Nem "összeszeretnénk", ilyen szó nincs. Össze szeretnénk költözni.


Egyébként persze, hogy nem normális, nem is értem, miért kérdés ez bárki számára. Az ember felnő és elköltözik otthonról.

márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Amíg nem tudsz néhány mondatot értelmesen leírni magyar nyelven, addig nem értem, hogy akarnál önálló életet kezdeni valakivel...
márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!