Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális? Összeszeretnénk...

Ez normális? Összeszeretnénk költözni a párommal

Figyelt kérdés
Akárhányszor felhozzuk ezt az anyja előtt mindig azt mondja a páromnak hogy "itt tudnád hagyni anyádat?" "nem mész sehova". Én komplikálom túl vagy tényleg nem normális dolog ez?
márc. 10. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Az ilyen anyós addig nem fog hagyni élni titeket, amíg nem lesz porhanyós.
márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Nyelvújító Kazinczy. Szép szó ez az összeszeretnénk.
márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, hogy egy rég érett és felnőtt ember, nem tudja egyedül megoldani az életét, s egy tőle fiatalabbtól vár el mindent, akinek magával meg majd a gyerekeivel kellene inkább foglalkoznia.

De eléggé gyakori.


Mi az a nélkülözhetetlen dolog, amit csak a fia tudná megadni neki? Segítek, semmi. Ha magányos, kezdjen barátkozni. Akár a korcsoportjában, akár teszem fel Discordon. Unatkozik? Kezdjen el kötögetni vagy Minecraftozni. Nem 4 éves kicgyerek, akinek oda kell adni a játékot, el kell indítani a mesét, s meg kell kenni a margarinos kenyeret.

márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem kérdezni kell, hanem megmondani.


Bár én nem költöznék össze olyan emberrel, aki képtelen ELSŐRE leállítani anyucit.

márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla érzelmi zsarolás! Ilyet egy szerető szülő nem mond, ilyen hangsúllyal pláne nem.
márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik megértették így is hogy sietve írtam le, mert itt ült mellettem a párom, 18 felett vagyunk mindketten 4 éve együtt vagyunk és én már vágyom rá hogy ne kelljen pl az anyja rendszeréhez igazodnom, hogy azt csináljunk amit szeretnénk otthon bármikor, bárhol. És van férje ahogy elnézem jól kijönnek nem értem miért van ez így náluk.
márc. 11. 13:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy van férfje, még nem jelenti azt, hogy nincs érzelmi vérfertőzés. Sõt.


Ha az a férfi nem nyitott, nem ad neki érzelmi biztonságot, szeretetet, akkor még az sincsen, hogy bepasizna, és lenne valaki más.

A férjével jól megvannak, nem akarja felrúgni ezt csak amiatt, mert nem kap elég szeretetet, és így még inkább rá van szorulva, hogy a fián éli ezt ki.

márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne aggódj, miután elköltöztök is ugyanez lesz pepitában, mert akkor majd hívogatja is, sopánkodik, kérdés nélkül beállít és sorolhatnám.


Ahol anya-fiú között ODA-VISSZA ilyen ragadós a viszony, az a különköltözéssel sem változik meg.


Tapasztalat - nem véletlen ex az exem.

márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha most sem hagy élni titeket ezután sem fog,párodnak/férjednek kellenne beszélni vele hogy most már haggyon azért "levegőhöz jutni titeket"mert még ez nem történik meg állandóan a nyakatokon lesz.
márc. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!