Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális ez a nagymamám részéről?

Normális ez a nagymamám részéről?

Figyelt kérdés
65 éves, akárki meghal mindig a síremléket mondja, én azt mondom ha valaki meghal legyen egy koporsós tisztességes temetés! szerintem elég ha valakit eltemetnek szepen, nem kellenek milliós sírkövek, nagyim rokonai mind inkább a lakást újítják, nyaralni járnak. Míg nagyiék mama kap 115 ezer Ft nyugdíjat papa pedig 185 ezer ftot összesen kapnak 300 ezret és a legolcsóbb párizsit eszik, mindig mondja kell a pénz az örökös hazukra azaz a sirkore .. de nem itt kellene élni? Hiszen egyszer élünk!!! Soha többé nem térünk vissza. Oke legyen elrakva pénz temetesre stb na de egy életen át milliókat rakni 3 milliós sirkovekre nemhogy inkább nyaralni mennének, ezek 1x se mennek szórakozni sporolnak, konvektor is egész nap a 0 megy nekik este veszik xsak fel
2022. febr. 17. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Neki ez a normális...nem igen fogod tudni megváltoztatni.
2022. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Bár 300.000 nem olyan sok pénz, 2 nyugdíjasnak...
2022. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2# én lakok velük. Anyuméktól ide költöztem, egyetlen unoka vagyok dolgozom a rezsit én állom nekik havi 58-60 ezer nekik megmarad a 300:-) meg persze vesznek ezt azt :D
2022. febr. 17. 16:46
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
A koporsón nincsen zseb....
2022. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Akik már megéltek egy háborút és/vagy szegénységet, nyomort, azok másképp gondolkoznak, nem fogják nyaralásra és drága ételre szórni a pénzt. Emlékszem még gyerekkoromban ki kellett önteni egy láda uborkát a trágyára, mert megsárgult. Dédnagymamám fél napig sìrt hogy gyerekek, az a rengeteg uborka, mi lesz most azzal? Hozzáteszem volt pénz, nem lett éhezés emiatt, csak ő úgy nőtt fel, hogy semmit sem dobtak ki.
2022. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem normalis, de mit tudsz tenni? Ha egesz eletukben ez volt a felfogasuk... sajnalom amugy az ilyen embereket, oke, hogy kell tartalek, de mindent megvonni maguktol, csak azert hogy minel elobb sirba keruljenek, kicsit abszurd.
2022. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
65 éves az a minap még aktív dolgozó volt. Nem hiszem el a sztoridat kérdező, ma ez a korosztály nem gondolkodik így. Ha 85, 95 évest írtál volna, esetleg, de 65 éves nem.
2022. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

annak az egynek örülhetsz, hogy az IQ szintedet nem tőlük örökölted.

Én amúgy tuti nem vennék síremléket, elkölteném másra...aztén másszanak ki a sírból bosszút állni, ha nem tetszik nekik

2022. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
"65 éves az a minap még aktív dolgozó volt. Nem hiszem el a sztoridat kérdező, ma ez a korosztály nem gondolkodik így. Ha 85, 95 évest írtál volna, esetleg, de 65 éves nem." Nem hát, a szüleim is ez a korosztály, ők már modern, fiatalos emberek, és a temetéssel is úgy vannak, hogy hamvasztás és szórás, nem piramist akarnak építtetni, tiszta röhej ez a felfogás!
2022. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Apukám 86 éves lesz idén. Még ő is úgy gondolkodik, hogy kislányom hamvasztass el és tegyél be édesanyádhoz a sírba, és ennyi. Nem kell temetés, drága sírhely, drága szertartás. Ők tényleg jegyre vették a kenyeret, és az ételt a háború miatt, de simán pocsékolja az ételt. Ez szerintem felfogás kérdése, pedig ők nagyon szegények voltak mikor kisfiú volt, egy hónapban ha egyszer tudtak húst tenni az asztalra és az is ünnep volt, puliszkát ettek főleg.
2022. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!