Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normalis ez apumek részéről?

Normalis ez apumek részéről?

Figyelt kérdés
Normális ez apum és apai mamám részéről? Ha meghal valaki szomszéd vagy akár egy jó ismerős vagy távoli rokon nem érdekli őket, nem éreznek együtt másokkal, figyelmen kívül hagyják. Csak a saját életük érdekli őket. Azonban az anyai mamám és anyum segítenek ha tudnak másokon, együtt éreznek. Stb
2022. márc. 25. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Vagycsak nem tudják kifejezni...
2022. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Bocsi de én sem foglalkozom mindenki életével. Minek?
2022. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Miben nyilvánul meg? Én pl. sajnálom ha valaki, akárki meghal, de nem tudok csinálni vele semmit, nem ülök kint a kapuban hangosan zokogva, úgyhogy rólam is simán azt hihetik hogy nem érdekel..
2022. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se roskadnék magamba, ha meghalna a szomszédom, vagy egy akármilyen rokon akivel ha 2x talán találkoztam életemben. Az emberek sajnos egyfolytában meghalnak, ha minden halált magadra veszel, akkor kb az egész életed csak a gyászból fog állni.
2022. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem rokkanok bele, ha 85 éves szomszédom, vagy ezeréves távoli rokonom meghal. Őszintén szólva természetesnek veszem.

Viszont vadidegen fiatalt, gyereket, vagy apát-anyát, akiknek gyerekeik vannak és valaki más felelőtlensége miatt meghalnak, azokat tudom sajnálni,... egészséges keretek között.

2022. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Mert mit kéne csinálniuk? Belerokkanni? Tudod, nem mindenki szereti kirakatba tolni az érzéseit.
2022. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Na, egy újabb kérdés, ahol a kérdező ott is problémát csinál, ahol valójában nincs is.

Honnan tudod, hogy apudékat nem érinti meg egy-egy haláleset? A fekete lobogót nem tűzhetik ki minden közeli és távoli ismerős halálára, mert akkor kb folyamatosan gyászból állna az életük.

2022. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Normális.
2022. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Normális. Nem tud vele mit tenni, ez az élet rendje.
2022. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
Nem normális az, hogy nem érdekli őket.
2022. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!