Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Anyós beszól,de...

Hugi* kérdése:

Mit tegyek? Anyós beszól,de mindig hogy a fia ne hallja meg. Sosem bántottam anyósomat.

Figyelt kérdés

Nem figyeltem oda magamra... híztam, és anyós jött hozzám

és azt mondta te kis disznó lettél. Mondtam a páromnak... nevetett.. és azt mondta igaza volt. Már fogytam 3kg-ot,de nagyon rosszul esett,én azóta nem is keresem az anyóst... Sőt páromtól is rosszul esett.


márc. 16. 07:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak az anyós lenne tahó még egy másik bolygóra költözés enyhítené a problémát, de ha a párod is az, akkor már elég meggondolandó akarod e, hogy közöd legyen hozzájuk.
márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
38%
Hát nézd, ha nekem ilyet mondana anyósom, csak röhögnék rajta. Ha a párom röhögne rajta vagy azt mondaná, igaza van, már nem lenne a párom
márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

#13: PC-től függetlenül, mi értelme van más súlyát megszólni azon kívül, hogy a saját egódat hízlalod, és élvezed, hogy a másikat megbántod?


Ja, tudom: Ti így teszitek jobbá a világot.

márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%
És mikor tervezed elküldeni a párodat a bánatos francba anyóssal együtt? Vagy szereted, ha megaláznak? Tiszteld magad annyira, hogy az ilyen gyökereket kitiltod az életedből.
márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig is elöl deszka, hátul léc voltam, de akkor is úgy gondolom, hogy más ember súlyához maximum az illető társának van köze, ha ő felhozza, hogy “szívem, magadra szedték egy kicsit”, az egy kulturált, normális jelzés. Másnak pontosan nulla, nem, semmi joga nincs semmilyen kéretlen megjegyzést tenni.

Mondjuk engem sem az anyós véleménye érdekelt volna, hanem az, hogy a “párom” hátba szúr. Na ez, ami szerintem nagyon nagy probléma.

márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
Volt már, hogy a súlyom miatt megvédett a férjem. Ha nem így tett volna, valószínűleg már nem lennénk házasok.
márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyenkor nem állt ki érted ezután sem fog,az ilyen "anyuci kicsi fiacskája" marad hagyd ott.
márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
62%
Ez mitől “anyuci pici fiacskája” viselkedés? Szimplán parasztság.
márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha anyós neki támad az is zavaró de ha párja "helyesel" is ebben az bunkó dolog volt tőle.És azért "anyuci kicsi fiacskája"mert az ilyen ember nem fog a párja mellett kiállni.
márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%
Ennél még anyuci pici fiacskája is jobb lenne, az csak nem mer kiállni. De itt anyuci hülegyereke még rátett egy lapáttal.
márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!