Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is bántottak a saját...

Mást is bántottak a saját születésnapján a szülei?

Figyelt kérdés

Nálunk már 6.éve megy így, hogy minden alkalommal ezen a napon brutálisan nekem esik az anyám, alaposan megtipor és bánt...még jó, hogy hozzászoktam, különben rég öngyilkos lettem volna..


Kiváncsi vagyok, hogy ez másoknál is előfordul-e vagy csak én vagyok ilyen átkozott 🙁



2020. aug. 18. 16:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinál ilyet anyám nemhogy a szülinapomon, de az év egyik napján sem. Anyád nem teljesen épelméjű, a helyedben inkább tőle távol tölteném el e jeles napot.
2020. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Nem tehetem...még nincs annyi pénzem, hogy albérletbe menjek...nagyon rossz...olyan dolgokat mond ilyenkor, hogy szerintem más már végzett volna magával...


Egyenlőre még mindig le vagyok fagyva a történtek után...csak muszáj volt valahol kiöntenem ☹

2020. aug. 18. 16:38
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot! Ez nem normális dolog az anyádtól.Idióta nő.Nincs hozzá joga, hogy letiporjon.

Ebből bajod is eshet.Egy életre megnyomoríthat vagy bele is halhatsz.Keresd fel a családvédelmet ha 18 év alatti vagy , kérj tőlük tanácsot.Önkormányzatnál.

2020. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapodat azt ez egy napot töltsd máshol.
2020. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Te vagy az egyetlem, aki ezt mondta ma...ismeretlenül is köszönöm!



Már 22 vagyok, csak magamra számíthatok, hogy egyetem után majd tudok egy sajátra gyűjteni...ilyen nem volt még..leblokkolt az agyam...nem tudom a részleteket visszaidézni, olyan brutálisan bánt velem...nem kell fizikálisan...elég, "csak" érzelmileg

2020. aug. 18. 16:44
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit màsabb a szitu, de nekem q szülinapomon mindig történik valami baj. Csalàdi gond, autobaleset, összeveszés valakivel, szakított velem az exem... És minden évben a szülinapomon már sorozatba sokadik éve.

Előre rettegek mert hamarosan jön.

2020. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkázni tudsz? Azzal is tudod gyüjteni a pénzt. Az egyetemnek hány év múlva lesz vége?
2020. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szavakkal is lehet valakit "verni".Nincs nagymama vagy nagynéni nagybácsi? Hozzá költözni?
2020. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen! 🎂
2020. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2020. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!