Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mutatkozzak be a...

Hogyan mutatkozzak be a baratnom szuleinek?

Figyelt kérdés
Olvastam itt par helyen, olyanokat pl.: a fiatalabb nem nyujt kezet az aposnak mivel az illetlen, hagyni kell hogy o tegye meg. stb. Ok tudnak rolam sok mindent mivel a baratnom mar meselt rolam nekik, viszont ez visszafele nagyon nincs igy. A leheto legjobb elso benyomast szeretnem!
márc. 16. 15:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Minek ennyit görcsölni ezen? A lényeg, hogy egymásnak megfeleljetek. Nem másoknak.
márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
95%
sztem légy természetes. Nem lesz bajod, ha kicsit megállsz, köszönsz, és mondod a nevedet. Megvárod, míg a papa v. mama nyújtja a kezét és ő is bemutatkozik.Ez így biztos, hogy szimpatikus leszel. Sok sikert!
márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Igen, az idősebbnek kell kezet nyújtania először.

Mást mi egyebet szeretnél tudni? Nyilván magázd őket első találkozáskor, és csak akor válts át tegezésre, ha ezt felajánlják. Mert ezt is az idősebbnek kell felajánlania.

Egyébként meg viselkedj udvariasan. Az előszobában vedd le a cipődet. Ne tegyél megjegyzéseket semmire, fogadd el, amivel kínálnak stb.

márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem is kár ezen görcsölni bár én úgy tudom hogy ilyen helyzetben neked kell kezet nyujtanod mivel te vagy az "alárendelt" fél ilyenkor

Na meg te mész hozzájuk szóval ugyanúgy mintha bemegy az ember egy idegen helyre ő köszön először

Gondolom ez ilyen szituban is így van

márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

Legyél magabiztos, de ne nagyképű.

Nyugodtan nyújts kezét az adósnak. Ezzel azt mutatod hogy szívesen megismered. Legyél kedves, mosolyogj sokat, és beszélgess.ne görcsölj. A barátnőddel bánj gyengéden, mutasd meg hogy szereted. Habár szerintem inkább a kiscsajtól kéne megkérdezni milyenek a szükei

márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Kérdezd meg barátnőd, hogy szülei milyen alkatúak. Ha lazák, akkor te is legyél az, ha meg visszafogottabbak, akkor te is olyan, de akkor se karót nyelt. Általában az emberek azokat kedvelik, akik hozzájuk hasonlóan viselkednek.


Ha olyan alkatúak pl. hogy lassabban oldódnak fel, akkor ehhez alkalmazkodj.


Ha meg jó emberismerő vagy akkor leveszed.


Ha visszafogottabbak a szülei, akkor előttük ne tapizd nagyon a csajod, csak a kezét fogd.


Jellemzően azok az emberek lazábbak, akiknek olyan a szabadidős tevékenysége, hogy abban sok a fiatal. Pl. vitorlás, motoros, hobbi táncos/sportoló közösség része, ott mindenki tegeződik.

márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Aki idősebbnek kezet nyújt, az egy neveletlen bunkó tapló, kedves 4-es-5-ös!
márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Én is meghökkentem, miért tanácsolnak neki olyat, amivel beégetheti magát apósa előtt.
márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
A barátnődnek kell bemutatnia. Apa-anya ő itt Gábor. Gábor, ők a szüleim. Apja kezet nyújt. A megszólítást kerülöd, mondani fogják hogyan szeretnék, ha mégse akkor egy idő után valahogy kérdezz rá.
márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Darius- ***** válasza:
18%
Mi a nemed ? Nem írtad le. Az nem lep meg, hogy eddig senki nem vette észre . Mosolyogj és ne izgulj. Senki nem nézi szívesen, ha valaki béna. Függ attól is ők milyenek. Ők is emberek, ugyanúgy kell velük, mint másokkal. Kézfogás, integetés, puszi, kezcsok stb. Attól függ ők milyenek, lazák vagy nem. De ha izgulsz és nem fogsz tudni határozottan beszélni ne is menj. Vigyél valamit nekik, ez fontos. Kérdezd meg mit szeretnek.
márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!