Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mutatkozzak be a...

Hogyan mutatkozzak be a baratnom szuleinek?

Figyelt kérdés
Olvastam itt par helyen, olyanokat pl.: a fiatalabb nem nyujt kezet az aposnak mivel az illetlen, hagyni kell hogy o tegye meg. stb. Ok tudnak rolam sok mindent mivel a baratnom mar meselt rolam nekik, viszont ez visszafele nagyon nincs igy. A leheto legjobb elso benyomast szeretnem!
márc. 16. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%
Manapság szerintem nem kell azon rugózni ki nyújt kezet először..
márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

Hagyjad, Darius néha félelmetesen buta, de szeretne okosnak tűnni és olyanokba beleáll, hogy csak pislogunk.


Kérdező: a barátnőd dolga bemutatni egymásnak titeket és az apja nyújt kezet először.

De ezt mondjuk lehet még az apuka sem tudja, amúgy, hacsak nincs otthon az etikettben.

márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Darius- ***** válasza:

22- Így van. Minden igaz amit írtál korábban is.


Nemrég raszoktam a dohányzásra. Szeretem fújni a füstöt. Habár tudom, hogy a CIGI büdös. Mégis élvezem. Butaság, de ez van. Így a cigi is egyfajta troll, mert sajnos káros a társadalomra

márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#21 Akkor manapság már köszönni sem kell? Alapvető, és nagyon egyszerű illemről van szó.


Ami különösen röhejes volt, az pár éve a Borsodi sörnek az a reklámja, ahol a pasi ugyanilyen bemutatkozós szituációban azon aggódik, hogy elcseszi a dolgokat a gyenge kézfogásával... miközben már azzal elcseszte, hogy ő nyújtott kezet először.

márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!