Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mutatkozzak be a...

Hogyan mutatkozzak be a baratnom szuleinek?

Figyelt kérdés
Olvastam itt par helyen, olyanokat pl.: a fiatalabb nem nyujt kezet az aposnak mivel az illetlen, hagyni kell hogy o tegye meg. stb. Ok tudnak rolam sok mindent mivel a baratnom mar meselt rolam nekik, viszont ez visszafele nagyon nincs igy. A leheto legjobb elso benyomast szeretnem!
márc. 16. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

10-re:

Nem írta le, de egyértelműen utalt rá: "mivel a baratnom mar meselt rolam nekik" - ha csak nem leszbikusak, akkor ő férfi. Meg az apóssal való kézfogás is erre utal.

márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fiú lehet, hiszen a barátnőjének a szüleihez készül és az érdekli, hogy az apósnak hogy kell bemutatkozni.

("...fiatalabb nem nyujt kezet az apósnak...")

márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Darius- ***** válasza:
22%
11- Valóban használják ezt a szót a párom, szeretőm helyett. Ami szerintem nem helyes, mert különbséget kéne tenni a kettő közt. Ettől függetlenül igazad van. Én külföldön élek, annyira nem ismerem a szlenget.
márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
"Szeretőm", ne röhögtess, Dárius! Még a "párom" is idétlenül hangzik egy kamasznál, a szerető meg konkrétan egészen mást jelent! Te nem a szlenget nem ismered, hanem a tulajdon anyanyelvedet! Hát akkor ne erőltesd!
márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%
Jó napot kívánok, én dugom a lányát!
márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Darius- ***** válasza:
29%
14- Szerinted. A barátnő is jelentheti azt, hogy valakinek a bizalmasa. Ez lehet azonos nemű is . De persze a te fajtad, amit most nem nevezek meg az tud magyarul. Miért hangzik idetlenul a párom? Szinte mindenki ezt használja. Süllyedj meg lejjebb
márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
12%
Pontosan milyen az én fajtám, dáriusz? Egészen konkrétan írd meg, ne utalgass!
márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Azért az szerintem alap lenne, hogy az ember olyan minimum illemtani szabályokat ismer, mint ki kinek nyújt kezet...
márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Darius- ***** válasza:
33%
17- troll
márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
F a nemem. Koszonom hogy 19 hozzaszolasbol 8 azzal telik hogy egymasnak szologattok be. Egyebkent koszonom azoknak akik ertelmesen hozzaszoltak, ti nagy kiralyok/kiralynok vagytok😘
márc. 17. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!