Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutatkozzak be a barátaim...

Hogy mutatkozzak be a barátaim szülei előtt?

Figyelt kérdés
Ő az első barátom és majd be akar mutatni a szüleinek nemsokára, de nagyon izgulok, hogy mit hogy csináljak
2014. júl. 15. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Legyél kedves, udvarias, add magad, próbálj könnyed lenni, de nem laza. Próbáld meg idejekorán felismerni a "tempójukat" és felvenni: ha távolságtartók, ne bizalmaskodj, a kötekedők, akkor legyél diplomatikus, ha szeretnek viccelődni, szállj be a poénokba, a szeretnek kérdezni, válaszolj mindenre őszintén, ha beszélgetősek, te is mesélj magadról, stb.
2014. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Csókolom, Béla vagyok, van hideg sör?
2014. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Csak add magad, mert ha megpróbálsz mindenáron benyalni nekik, azt észre fogják venni és visszafelé fog elsülni.

De persze a legbájosabb énedet vedd elő :) Csak tényleg, te legyél az, ne valaki más.

2014. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Mond azt h Jó napot X (neved nem tom) vagyok.

Ennyi.

2014. júl. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a Jó napot olyan távolságtartó és hivatalos. Nem a bankba megy, hogy jó napotozzon.

A csókolom sokkal közvetlenebb és kedvesebb.


Talán még a jó napot kívánok normálisabban hangzik. De ez a jó napot nagyon gáz.

2014. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
#5 nem olyan biztos, a mai 40-es korosztály egy része már herótot kap a csókolomtól. Lássuk be, kissé divatja múlt köszönés, a boltos néni és az óvónéni még biztosan értékeli, de a fiatalabb felnőttek már nem mind.
2014. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nagyon hülyén érrzném magam, ha egy 45-50 körüli férfinak csókolomot köszönnék, és tulajdonképpen akkor is, ha nőnek. A jó napot teljesen helyén való, legalábbis nekem ez a normális, nyilván kedvesen, mosolyogva köszönsz nekik, így semmi bunkóság nincs benne.
2014. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Persze h hivatalos de először lesz ott még is mit kéne mondania, h Ave, Caesar v Szevasz öcsém na mi a pálya.

A jó napot egy teljesen korrekt köszönés.

Nyilván később át,egy majd sziasztokba de most még nem ez van.


És a csókolom az meg gáz engem is hülyének néztek mikor 16 évesen úgy köszöntem. Azt ne csináld.

2014. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!