Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miêrt van az,hogy minden...

Miêrt van az,hogy minden fêrfi az anyja mellett akar lakni?

Figyelt kérdés
Felhozta a pârom,hogy költözzünk, 4 hâzzal odêbb,mint ahol az anyja lakik.Egy barâtnőmnek is erősködik a pârja,hogy az anyja mellê költözzenek.

ápr. 7. 11:37
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Olvastam itt pâr kêrdêst,de mindenki nemet mond egyèrtelműen,hogy anyòshoz soha.
ápr. 7. 11:38
 2/43 anonim ***** válasza:
81%

A minden ferfi eros tulzas 😃

Az en ismerettaegi korombem egy anyamasszony katonaha sincs aki az anyja mellett akar elni.

Persze ismerek olyat aki kozel lakik. De az minden ilyen esetben veletlen. Mert ott volt pl elado haz. De egyiknel se volt mervaso, hogy kozel vanaz anyja. Mi is abba a varosbaakarunk koltozni ahol anyos lakik. Nem mellettuk tervezunk lakni. De ha ott volna megfelelo haz akkor megvennénk. Bar nalunk jo arcok nincs veluk bajunk.

ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
18%
mert nem akarnak utazni, mert te az életében vagy X éve az anyja meg 20+éve
ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Akârcsak az èn anyâm.Ên fogok utazni.
ápr. 7. 11:49
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

Nem minden férfi. Az én férjem már akkor 200km-re.lakott a szüleitől, amikor megismertem. A barátnőim is normál távolságra laknak anyóstól.

Az egy dolog, hogy a párod felvetette az anyja mellé költözést, de neked nem kötelességed belemenni.

ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
57%

Mert össze vannak tapadva az anyjukkal nyilván. Package deal 💩

Nekem az a fura, hogy nem tudnak az anyjuk nélkül létezni, mintha nem vágták volna el a köldökzsinórt. A nők viszont éljenek a saját anyutól távol nyugodtan. Mit számít a nő, és annak az anyja. Mi van ha ő is anyás? Miért alap dolog, hogy csak a pasi és az ő anyja szánítanak?


A legszebb amikor valami halál faxán lévő faluban lakik anyuci, a lány családjától 100-200 km-re :)

Anyja fia minden nap együtt, a nő meg rohadjon meg magában egyedül a kis faluban. (Egyedül lesz, mivel senkije se lesz. A pasi az anyjával fog lenni 0-24)

ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem feltêtlen,van az anyjâval 0-24.ben a fiù,de têny,hogy közel van az anyjâhoz,de a nőnek akkor is mennie kell az anyjâhoz,egy napos program,mîg talàlkozik vele.Egyedül lesz ùgymond a nő,de ha szereti a fèrfi csalâdja csak mâs a szitu.
ápr. 7. 12:11
 8/43 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Nálunk anyósom akart a közelünkbe költözni. De sokkal jobb lett így a helyzet. Amíg kb 300 km- re lakott tőlünk, addig havonta jött 4-5-6 napra egyszerre. Mióta itt lakik 20 km- re, azóta hetente egyszer átviszem hozzá a gyerekeket és ott vagyunk kb 2 órát. Neki ennyi pl elég. Szóval a közelség nem biztos, hogy rossz dolog szerintem.
ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
84%
Az állításod nem igaz. Én még csak egy városba se költöznék velük. Pedig alapvetően jó a kapcsolatunk.
ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
13%

akkor menjetek szét és mind a 2-en maradjatok az anyukátokkal. Ha ez probléma neked is meg neki is, akkor úgyse lesz hosszú életű ez a kapcsolat.


#6 fordított példája is van, amikor a férfi költözik a nőhöz és kb megőrül a zsákfalutól. Az se számít ugye?


"a nőnek akkor is mennie kell az anyjâhoz"


Nem, nem kell vele menni. Lehet külön is közlekedni.

ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!