Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após jelölt miért nem tegeződik?

Após jelölt miért nem tegeződik?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. Jó viszonyban vagyunk a családjával. Viszont egy zavaró dolog van, hogy após jelölt nem tegeződik.

Folyamatosan magázódik, így nekem is így kell hozzá szólnom.

Ami még kellemetlenebbé teszi a dolgot, hogy a páromnak van 2 tesója egy fiú és egy lány. Az ő párjaikkal pedig tegeződik. És olyan rossz, hogy én vagyok az egyetlen akinek nem sziát köszön hanem jó napot.

Meg nekem is olyan rossz, hogy megyünk és mindenkinek köszönök, hogy sziasztok, neki meg külön, hogy jó napot.

Ezzel mit tudok kezdeni? A párom azt mondta hagy hagyjam ilyen az apja.


ápr. 30. 21:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
23 éve nősültem. Apósoméknak 3 lánya van. A másik két sógorommal tegeződnek míg nekem magáznom kell őket. Valamiért nem vagyok nekik szimpatikus. Így évente egyszer találkozunk és én nem járok hozzájuk. Nekem ez így megfelel.
máj. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Több, mint 2 évig kellett magáznom apósomat, ő tegezett, de fordítva nem ajánlotta fel. Anyósom elsőre ajánlotta a tegeződést. Nagyon esetlen volt így minden beszélgetés. Én már inkább kerültem, hogy megszólítsam. A férjem akadt ki, hogy mire jó a csendőr pertu. Apósom indoka az volt, hogy így illik. Akkor a fia felszólítására engedett és kiderült, hogy nem igazán kedvel azóta sem, csak már közvetlenül elmondja nekem a beszélgetésből kihagyás helyett.
máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
40%

12.

Lehet tudni az okát, hogy miért nem kedvel?

máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötelező senkinek senkivel tegeződnie. Exem anyja 5 év alatt egyszer nem mondta, hogy tegezzem. Nagy ügy, nekem nem probléma magázódni.
máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Én 38, férjem 46 éves. Anyukáját nem ismerhettem sajnos, de az apukájával magázódom már 16 éve, mióta együtt vagyunk. A férjem tegezi/tegezte a szüleimet, mert a szüleim kérték is, meg "fiatalok" is. Apósom annyira idős, hogy idősebb, mint a papám. Egyébként a saját anyám is, és amíg élt apám, ö is magázta apóst, szóval nekik sem ajánlotta fel. Engem nem zavar. A gyerekeim tegezik. Az sem zavar. Apóst se :D


Értem egyébként a problémát, nagynéném volt ilyen, hogy őt sziáztam, a férjét jónapoztam. Csak akkor volt kellemetlen, míg 20 éves voltam, utána átléptem a problémán. Ha nekik ez okoz örömöt, akkor ez legyen a boldogságuk :D

máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Ő is magáz? Mert akkor nekem oké lenne, viszont a csendőrpertut nem tűröm senkitől, akármennyi idős.

Ha letegez én simán visszategezem, ha megsértődik akkor kap egy mini illemtanórát is mellé.

máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg a párod tesóit, hogyan jutottak el arra a szintre, hogy tegeződjön a házastársukkal. Nem? Nem hát, az túl egyszerű lenne, minden választ nekünk kell a szátokba adni, megrágva, ha lehet 🙄
máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Apósom maga mellett akarta tartani a fiát, minden apróság miatt őt ugrasztotta és lehetőleg a családi fészekbe is visszaköltöztette volna. Miattam nem ért rá annyit, elköltözött messzebb és amikor após engem szidott, a fia megvédett vele szemben és máig mellettem áll ki, ha kényes helyzet van. Apósom pátriárka akar lenni, de így nem tud és ez az én bűnöm.

#12 vagyok

máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

18.

Köszi a választ!

De rühellem az ilyen vén, leuralni vágyó majmokat.

Aki meg lepontoztak mert megkérdeztem, szüljenek sünt. :D

máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%

Lehet ha majd a felesége leszel akkor tegezheted. Van akinek 1 év nem elég erre. Másnak 1 perc elég.

Nem ezen múlik a jó viszony.

máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!