Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós jelölt és az esküvő?

Anyós jelölt és az esküvő?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt és 2021. Januárban költöztünk össze. 2021. Júliusában kérte meg a kezem, azóta volt szó az esküvőről kettőnk közt, de arra jutottunk hogy még várunk vele. Előbb házat akarunk venni, ott ahol élünk. Szerintünk a ház most fontosabb, mint egy esküvő lagzi megszervezése. Arról nem beszélve hogy az én szüleim szerint is így kellene, mert a lagzi csak kidobott pénz lenne most jelen pillanatban.

Egyedül anyós jelölt nem érti meg az egészet és már páromat meg engem is annyira felboszantott hogy mi már úgy vagyunk vele hogy két tanús lesz és kész. De erről anyós jelölt hallni sem akar, ő látni akarja a fiát az oltár előtt, ezután meg szeretne lagzit. Már fel is ajánlotta hogy fizeti, de mondtuk neki hogy nem szeretnénk pénzt elfogadni, mert a mi napunk lesz.

Másnál is hasonló volt a helyzet? Meg minek ennyire az erőltetés?


dec. 31. 13:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Én garantáltan a két tanus változatot választanám, mert ahogy írtad, a lagzi csak pénzkidobás, ha meg anyósjelölt már elöre rendezkedik, akkor csak stressz lenne, mindenféle pozitív emlék nélkül.
dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Persze, ahogy mamám mondaná úgy se lenne jó senkinek semmi. Nem lehet mindenkinek megfelelni.
dec. 31. 13:59
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell közölni anyóssal hogy mit terveztek, mert igazából tök mindegy mit mondotok, semmi sem lesz jó.
dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Suetonius válasza:
100%
Hát, sok szerencsét és főleg türelmet... Nálunk akarva-akaratlanul az én anyám okozta a galibát a fene nagy segíteni akarásával. Fél éve megvolt a lagzi, még most is járunk párterápiára...
dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szeretnel? En csak arra koncentralnek, az osszes szulo kizarasaval. Ugye tudod, miert? ;-)
dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Van elképzelésem, az biztos hogy ősszel tartanám, amivel párom egyetért, mert én nem bírom a nyarat. Nagyon izzadós vagyok és könnyen rosszul tudok lenni a nagy melegben.
dec. 31. 14:10
 7/27 A kérdező kommentje:
Összes szülő kizárása, gondolom azért mert így nem szólnának bele a szervezésbe és olyan lenne maga az esküvő ahogy nekünk tetszik.
dec. 31. 14:11
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, nem ertem, mi olyan surgos a mamanak? Teljesen rendben van az oszi eskuvo. De, vigyazni kell, ha most engedsz ebben a kerdesben, akkor jogot akar majd formalni az anyos a tovabbiakban is, hogy mindenbe beleszoljon. En amugy azt csinalnam, amit te. ;-)
dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

most mit akartok 2 tanus esküvöt ami ingyen van, emiatt bårmelyik szabadidőpont megfelelne ,nem kell őszig ,télig stb vårni? meg håzra gyujteni ,vagy lagzit akkartok ott ėrdemes ha nem birod nyarat őszt vålasztani .


vagy most 2 tanus esküvö ,és egyszer később mikor meg van håz és kedvetek is lesz külön lagzit tartotok.

dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő mindig kényes téma egy családban. Elsősorban azt mondanám, hogy úgy és akkor csináljátok, ahogy ti elképzelitek. Másnak ne engedjetek beleszólást. Pénzt elfogadni meg főleg nem szabad, ha előre látható, hogy elvárásokkal jár.

Mi is konkrét tervekkel álltunk a családtagok elé, a férjem szülei pedig azonnal átszervezték fejben, mert szerintük az úgy jobb lesz. Még az én ruhámat is megszabta volna anyósom, mert a fiát az oltárnál egy hercegnő mellett képzelte el. Se templom, se abroncsos ruha nem lett, volt is orrhúzogatás. A kaja ezért nem lesz jó, a zene... piha. Zenekar és mulatós nélkül nem is lehet igazi lagzi. Csak egy nagy torta lesz?! Hallatlan! És még sorolhatnám.

Végül mindent mi ketten intéztünk és szuper lett, megérte az ideiglenes sértődés is.

dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!