Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após jelölt miért nem tegeződik?

Após jelölt miért nem tegeződik?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. Jó viszonyban vagyunk a családjával. Viszont egy zavaró dolog van, hogy após jelölt nem tegeződik.

Folyamatosan magázódik, így nekem is így kell hozzá szólnom.

Ami még kellemetlenebbé teszi a dolgot, hogy a páromnak van 2 tesója egy fiú és egy lány. Az ő párjaikkal pedig tegeződik. És olyan rossz, hogy én vagyok az egyetlen akinek nem sziát köszön hanem jó napot.

Meg nekem is olyan rossz, hogy megyünk és mindenkinek köszönök, hogy sziasztok, neki meg külön, hogy jó napot.

Ezzel mit tudok kezdeni? A párom azt mondta hagy hagyjam ilyen az apja.


ápr. 30. 21:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

Te még sosem mondtad neki, hogy "Jani bácsi, tegezzen nyugodtan!"?

Nekem inkább ez a fura, hogy Ő magáz téged, nem pedig fordítva.

máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
6 év és 2 gyerek után sem tegeződök anyóssal. Egyszer felajánlotta, akkor tegeztem is, de megsértődött rajta, így magázom.
máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

De én sem értem miért írják egyesek higy így kell elfogadni stb..ha a másik testvér párjának megengedi akkor bunkóság így kiviételezni.

Suerintem kérdezz rá a párod testvéreinek baratnőjenel/barátjánál. Ha nekik hamar felajanlotta akkor egyszerűen ellenszenves vagy neki.

Párod is fura. Engem is zavarna. Elvégre ez egy család, ha nem is vagytok még házasok.

máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Hát a tesója párjai már régóta a családban vannak.

Azt mondta a párom, hogy nem tudja már mennyi idő után ajánlotta fel az apja a tegeződést. Csak így olyan hülyén jön ki, hogy ők tegezik én meg nem.

máj. 1. 22:01
 25/26 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 1 év után engedte meg, mert már kellemetlen lehetett neki, hogy csak tőle köszönök el magázva. Nekem is rosszul esett már, de amikor megengedte, örültem. Nem akart rosszat, nem változott meg tőle a viselkedèse, csak gondolom nem tudta, meddig maradok a családban.
máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25%
en az anyosok generacioja vagyok (60 felett) . ha otthon elnek en sem ajanlanam a menyemnek soha hogy tegezzen. nekem nagyon furcsan hangzik, en sose tegeztem az anyosomat es nem is lett volna szamomra kellemes ez amegszolitas. mi meg mas neveloesben reszesultunk. itt ahol elek mas mert az angolban nincs magazodas plusz mindenkit a keresztneven szolitanak. az anyos apost is.
máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!