Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » El kell tűrnöm őket, csak...

El kell tűrnöm őket, csak mert a gyerekeim nagyszülei?

Figyelt kérdés

Apósomék eljöttek egy hétre. negyedik nap vannak itt, de már kikészítették a bébiszittert. Valószínűleg loptak és a bébiszitterre akarták kenni, akiben maximálisan megbízom. Csicskáztatni akarták, kidobták a főztjét, amire nagyon érzékeny, a gyerekeket arra buzdítják, hogy üssék meg őt és engem. Hál' égnek a nagyobbik gyereket erre már nem tudják rádumálni.

Amikor ott tarok hogy kivágom őket (nem tudnának hová menni) akkor megszólal a lelkiismeretem, hogy mégiscsak a gyerekeim nagyszülei. Szerintetek? Mit tegyek?



2012. márc. 22. 10:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Simán kivágnám őket.

Az egy dolog hogy a gyereked nagyszülei viselkedjenek is ahhoz méltoan és akkor én is megadom a tiszteletet ami egy nagyszülőnek jár.

2012. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

mi az, hogy nem tudnak hová menni? Meddig akarnak maradni?

NEM, nem kell eltűrni ezt a viselkedést, ez borzalmas.

2012. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

200 kilométerre laknak, előreváltott jeggyel jöttek, pénz nélkül. Vasárnap délután megy nekik a vonatuk. Mikor a bébiszitternek mondtam, hogy kirakom a cuccukat a kapu elé, azt mondta segít. Ezen azért jót nevettünk.

Próbálom mindíg a gyerekek érdekeit nézni, ők örülnek hogy itt vannak.

A bébiszittert ma elküldtem szabadságra, mégis hiányzott a tárcámból...

2012. márc. 22. 11:11
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát, kérdező, ha hiányzott pénzed, akkor van miből megvenniük a korábbi jegyet... én nem tűrném meg őket ilyen körülmények között nemhogy vasárnapig, ma estig sem.
2012. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 lizzi77 ***** válasza:
94%
Én a helyedben megváltanám nekik a retúrt.Vagy kiütném őket nyugtatóval a maradék 3 napra.Vaaagy, ha bátor vagy a pároddal karon öltve letisztáznám velük a játékszabályokat, de abból tuti balhé lesz.Nagyjából ennyi jutott eszembe.
2012. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
cseréltesd be a jegyet korábbra.
2012. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Jelöld meg valahogy a pénzed, vagy írd fel a sorszámát. Aztán ha eltűnik, pakoltasd ki velük a párod előtt a pénzt és nézd meg a számát/jelölést. Akkor majd lebuknak és ki lehet vágni őket. Milyen jogon lopnak tőled pénzt??? Úgy vágtam volna őket ki, mint a macskát sz.rni, már bocsánat! Az egy dolog, hogy a gyerekeket ellened uszítják, na de még lopnak is?! Párod mit szól ehhez?
2012. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

El kéne nekik magyarázni, hogy nálatok, hogyan is működnek a dolgok. Először is NINCS LOPÁS

Másodszor NINCS VEREKEDÉS

harmadszor pedig, amit a bébiszitter főz azt kell megenni, nincs pazarlás, hogy kidobálják az ételt

2012. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A nejem másfél éve csak néha álmomban szól hozzám, ugyanis meghalt.

Próbálok nem balek lenni, bár...az vagyok.

2012. márc. 22. 11:32
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
a nagyszülők nem a te szüleid?
2012. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!