Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » El kell tűrnöm őket, csak...

El kell tűrnöm őket, csak mert a gyerekeim nagyszülei?

Figyelt kérdés

Apósomék eljöttek egy hétre. negyedik nap vannak itt, de már kikészítették a bébiszittert. Valószínűleg loptak és a bébiszitterre akarták kenni, akiben maximálisan megbízom. Csicskáztatni akarták, kidobták a főztjét, amire nagyon érzékeny, a gyerekeket arra buzdítják, hogy üssék meg őt és engem. Hál' égnek a nagyobbik gyereket erre már nem tudják rádumálni.

Amikor ott tarok hogy kivágom őket (nem tudnának hová menni) akkor megszólal a lelkiismeretem, hogy mégiscsak a gyerekeim nagyszülei. Szerintetek? Mit tegyek?



2012. márc. 22. 10:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, tényleg balek vagy és ne haragudj, hogy ezt mondom. Remélem, MOST hazamész és kipakolod őket. Oldják meg maguknak a hazautazást, örökre...
2012. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%

10:

Tudod mit jelent az a szó, hogy após? :-)

2012. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha vki arra buzdítaná a gyerekemet, hogy üssön meg engem, nem érdekel, milyen rokon, van-e pénze, kidobnám.
2012. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

ma 11:37


tudom mit jelent és most látom, hogy ezzel is kezdte a mondanivalóját

2012. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz ki magadért a fejedre nőnek!
2012. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a fele is elég volna, hogy lelkiismeret furdalás nélkül kivágjam őket. :)
2012. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a néhai feleség szuleirol van szo.
2012. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

vágd ki őket, a bébicsősz meg akár fel is jelentheti őket rágalmazásért elvégre véletlen se lehet rábizonyítani hogy ő lopott.

És közöld velük hogy legközelebb a saját temetésükön akarod egyben látni őket, abból majd értenek. 2 rohadt pokolfajzat!

2012. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Most tényleg egy puhap.csnek érzem magam.

El kellett ugranom egy barátomnak segíteni, a bébiszitter hívott, hogy induljak haza, mert ha ő ér oda előbb, hatalmas balhé lesz.

A nagyobbik lányom(7) felhívta őt azzal, hogy a nagyszülők elverték a fiamat, mert valami vita volt a két kicsi között.

Kis híjján késtem.

2012. márc. 22. 14:58
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
Most ne azzal foglalkozz, hogy minek érzed magad, hanem rakj rendet és tisztázd a viszonyt a nagyszülőkkel. Remélem, sikerül megértetni velük, hogy nincs mit többet nálatok keressenek!
2012. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!