Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék, ha palira...

Mit tehetnék, ha palira veszik anyósomat?

Figyelt kérdés

Ez nem az anyósgyűlölet kérdése, így aki ezért jött, távozhat!

Anyósom folyamatos műszakban dolgozik, 46 éves. Van egy fiatalabb, Pán Péter szindrómás élettársa (38), és egy albérlője (27).

A párja fél hónapot dolgozott az elmúlt fél évben. Az albérlő inkább amolyan gyerekpótlék. Nemrég tudtam meg, hogy három hónapja nem ad be semmit, anyós a 130as fizujából tartja el őket. Közben a sráccal az élettársa kocsmázni jár, a srác maga utazgat (most jött haza olaszból), anyósom pedig küszködik, hogy havi 15-20ezerből (devizás) kaját kihozzon.

Onnan tudtam ezt meg, hogy beszélgettünk és elsírta magát, hogy két hónapja még betétet se vesz magának, hanem szakadt ruhából varrt magának moshatót.



2012. jún. 5. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a saját gyerekének (aki neked a férjed vagy feleséged), egy férfi könnyebben meg tudja oldani az ilyen gondokat.

1. Kicsit rázzátok fel az anyóst hogy ez igy nem mmehet tovább

2. az albérlőre szóljatok rá hogy fizesse ki a tartozását különben be lesz perelve

3. a szeretővel meg nagyon nem lehet mit kezdeni, de egy fejmosás neki sem ártana, hogy ne éljen vissza mások jóindulatával..

2012. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit nem tehetsz, max. segítesz neki.

neki kellene belátni, hogy mekkora hülyét csinálnak belőle, és befejezni az "adakozást". Penderítse ki a nem fizető albérlőt az élettársával együtt. Az ilyen ember nem élettárs, hanem parazita, ha eltartatja magát a másik súlyos hátrányára.

Segíts felnyitni a szemét, hogy mekkora balek! Ha meg nem tesz semmi,t akkor csak szenvedjen, de ne panaszkodjon!

2012. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

uristen...

46 éves FIATAL...hát hova lett az esze???? Ébresszétek föl mihamarabb, szólj a férjednek (gondolom, hogy a férjed anyukája) és beszéljétek meg!

2012. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben valahogy segítenék anyósnak.Na nem pénzben,hanem mindenképp vennék neki egy ajándékcsomagot,amit saját magam válogatok össze.Tusfürdő,sampon,intimbetét és egyéb intimdolgok! Kioktatni meg nem tudnád,más pénztárcájában nem lehet kutakodni úgysem :( De tanácsolhatod neki, hogy dobja ki a két élősködőt :(
2012. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj a párodnak,és találjátok ki együtt,hogy miként segíthetnétek neki.Az albérlővel mindenképpen beszélni kéne,hogy fizessen,vagy beperlitek.
2012. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem is értem a fia miért nincs még ott, hogy ha a pasijának nem is, de legalább az élősködő albérlőjének beverje a pofáját. Hogy képes elnézni, hogy az anyját így szétszedik?
2012. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az albérlőt szerintem akár ti is kitehetitek onnan, mit csinál, feljelent?

Anyóssal próbáljátok meg megértetni, hogy a 27 éves "albérlő"-nek is jobb lenne végre a saját kis lábacskáira állnia.

Az élettársával nem nagyon tudtok mit csinálni, de azért egy alapos fejmosást bármikor kioszthattok neki.

2012. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, összevettem neki a javasolt tisztaságis csomagot, hozzávágtam még egy rakat száraztésztát, tojást, húst...

Olyannak tűnt ez az egész, mintha algopirint adnék lábtörésre...

Pedzegettem neki az ötletet, hogy ősszel adja ki a szobát 1-2 egyetemista lánynak...

2012. jún. 14. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a vége, mert érdekelne.
2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!