Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem az anyósomat és a...

Szeretem az anyósomat és a páromat is, ők viszont utálják egymást. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vízválasztónak érzem magam,bár nem vagyunk még házasok,csak szinte mindig páromnál vagyok. Anyósom nyugdíjas, volt egy betegsége,ami miatt szinte semmit nem dolgozhat, vagy nem akar,ezt nem tudom,engem nem is zavar.Nagyon jó vele a kapcsolatom,amire megkér megcsinálom,segítek neki szívesen, mondta mennyire szeret,eddig engem a legjobban,mikor párommal úgy volt,hogy szétmegyünk ő sírt értem,meg imádkozott jöjjünk össze,meg próbált párommal beszélni,tényleg egy szavam se lehet rá. A párom viszont utálja, szerinte tönkreteszi az életét,idegesíti. Van ebben is igazság,reggel 7-re megy dolgozni,de anyukája már 5kor felveri a házat, míg készülődünk direkt vagy nem,pont akkor foglalja el a fürdőt, és ott babrál,valóban idegesítő, mert ő ráérne egész nap.Kértükk már szépen,csúnyán keljen addig később vagy korábban csak ne abban a fél órácskában,de mintha nem hallaná, 20-40 percre bevonul a fürdőbe.Ezenkívül sosincs pénze anyósomnak,elcigizi, amire párom allergiás, beteg,ne cigizzen,ebben egyetértek,erre elmegy minden pénze, sajnos volt rá eset,hogy meglopta páromat,persze tagadja. Nekem azonban nincs vele személyes sérelmem, de állandóan veszekednek, és mindkét félnek van igaza. A ház anyukájáé, de párom a testvérét kifizette már belőle,valamint teljesen felújította. Mit tehetek én ilyenkor? A párom mellett kell állnom? Nehéz döntés.
2009. júl. 22. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a problémát kell mnegoldani!

Valahogy külön életteret kell kialakítani az anyukának.

Nem lehetne bővíteni a házat? Pl még egy fürdősszobával.

Hogy legyen anyósnak egy saját szobája, fürdővel, tőletek külön. Ez hosszútávon amúgy is szükséges lesz az együttéléshez!

2009. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A bővítésen gondolkodunk,ha gyerek lesz,de akkor sem még egy fürdőt akartunk,mert megoldható lenne egy kis toleranciával ez a kérdés,de hiába beszélek velük,olyan megoldhatatlan.Anyós elköltözni otthonba nem akar,nem akarjuk kifúrni,de ápolónő jár hozzá minden nap,egy marok gyógyszert szed,amit főzünk,abból nem eszik,csak amit hoznak neki,jobb lenne neki ott,korabeliekkel.De ragaszkodik hozzá,hogy ez az ő háza.Eladásnál rosszul járnának,mindkét félnek újra kellene építenie az életét.
2009. júl. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!