Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tudok tenni a volt anyóssa...

Brege kérdése:

Mit tudok tenni a volt anyóssal ha békülni akarunk a fiával, de ő haragszik rám? Lent van a lényeg! Legyetek szívesek segítsen valaki! (:

Figyelt kérdés
a volt barátommal(17) 2évig voltunk együtt és eléggé szeretett az anyukája amikor szakítottunk azóta nagyon haragszik rám és most békülőben vagyunk az exemmel , de nem tudom hogy hogyan fog engem(15) kezelni az anyukája én nem is merek felmenni hozzájuk..:// mit tudok csinálni , hogy így is jól működjön a kapcsolatunk .. nem akarom még egyszer elveszíteni , mert tényleg szeretem a fiút

2012. jún. 6. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne foglalkozz az anyóssal, mert ha szeret a barátod, akkor kiáll melletted. Ha nem így lesz, keress egy másik pasit.
2012. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ezt a barátodnak kell elrendeznie a mamival.

Ha meg köti az anyóspajti az ebet a karóhoz, akkor nem kell felmenni hozzá. Ennyi.

Ha a fiú is annyira szeret téged, akkor majd megoldja.

2012. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sem lennél a szívem csücske ha átejtenéd a fiamat,de sajnos mindenki a maga életét úgy szúrja el,ahogy akarja.Ha a fiúnak te kellesz,akkor az anyukájának le kell nyelnie a békát és csak reménykedhet,hogy többet nem ejtik pofára a fiát.Te egy dolgot tehetsz,ha már visszamásztál,hogy rendesen viselkedsz a sráccal és őszintéd szereted.
2012. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy volt anyós.. 15 évesen, hahahh, LOL
2012. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, egy 15 éves szájából tényleg furcsán hangzik...


Ne foglalkozz vele. A fiú anyukájának is be kell látnia, hogy ez a próbálkozások időszaka, át fog még élni a srác is és te is jó néhány szakítást, most kezditek csak tanulgatni a párkapcsolati szerepeket.

2012. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
2 évig voltatok együtt és most vagy 15 éves? Hova tart a világ???
2012. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

tegnap 22:48


nem feltétlen ő ejtette a fiút...

2012. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
27%
velem is ez volt,nekünk az idő segített és az hogy a párom beszélt az anyjával..szép lassan minden helyrejött
2012. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

szia!Én is szeretem a párom,kevésbé az anyukáját.És rájöttem hogy semmi értelme pedálozni.Ha fejre állok akkor sem fog szeretni.

Miért kéne nekünk megalázkodni egy olyan ember előtt aki nem adja meg nekünk a tiszteletet és alázkodás után sem fogja?Ha valaki kedvel valakit akkor kedvel,ha meg nem akkor nem.És ezen az anyósok terén nem lehet változtatni.Ők már egy nap után elkönyvelik úgy a menyüket ahogy van.Én a köztes utat választottam.Elmegyünk egymás mellett.

2012. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Szia!!

Jelenlegi párommal 7 éve ismerjük egymást.

6 éve vagyunk együtt ... akkor én 16 ,ő 24 volt...

Nem kell ezen felháborodni ,szerintem jobb az , hogy tizenévesen egy "tartósabbnak" mondható kapcsolatban van, mint az ,hogy 14 évesen legényről -legényre járkálunk ...

Nem ???

2012. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!