Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy egyezik a ferjetek a...

Hogy egyezik a ferjetek a szuleitekkel? Ti hogy egyeztek az anyosotokkal?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem élettársam van,de nincs jóban a szüleimmel,nem is beszélnek,haza is egyedül járok.

Én az anyósjelölttel jól kijövök,sosincs gond semmiből.


TE?

2012. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férjem megvan a szüleimmel, de nincs semmi oka, hogy ne legyen, mert minden segítséget, amit kaptunk az én szüleimtől kaptunk. Anyósommal sehogy nem egyezek. Hála Istennek messze lakik, nem látom sűrűn. Nem birom elviselni, mióta simán lenyúlta a férjem örökségét. Unoka nem érdekli.
2012. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerencsések vagyunk, mert mind két oldalról nagyon jó a viszony.Párom is jól ki jön a szüleimmel és én is imádom anyósom,apósom.Sűrűn is találkozunk, közel lakunk egymáshoz.Persze nekik is vannak hibáik, idegesítő dolgaik, de kinek nincsenek, nagy gondok sose voltak.
2012. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki kijön mindenkivel.Szüleimmel naponta találkozunk,anyósékkel hétvégente.El sem tudom képzelni milyen lenne ha valaki nem birná a másikat.
2012. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyósékhoz nem akarok már többet átmenni, mert a sógornő dolgaival fárasztott két évig (ebből adódóan őt az én dolgaimmal fáraszthatta). Páromnál jeleztem, hogy nem tudná-e terelni a beszélgetést, mert kellemetlen már az állandó korholása, még ha jogos is. A válasz az volt, hogy nem én fogom megmondani, hogy az anyja a saját lakásában miről beszélgessen, kvázi kötelezően hallgassam végig, gyakran munka után is a dumáit. Kb. hetetente hármomszor kellett menni, és besokaltam a siránkozásaitól. Ezért nem megyek oda, a párom reakciója miatt. Ebből adódóan anyós oltja a páromat, most várok éppen gyereket. Apámat pedig a párom nem látogatja. Tehát egy egyszerű meg nem oldott kérés miatt, itt tartunk, hogy a gyerekemnek, jelenleg úgy néz ki nem lesz apja.
2012. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencsések vagyunk mert mind két oldalról jóban vagyunk a szülőkkel.

Persze mindenkinek vannak szokásai amik furik nekünk, de ezt leszámítva minden okés.

2012. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!