Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért ellenzi annyira,...

Anyukám miért ellenzi annyira, hogy közös albérletben lakjunk a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ugyanoda megyünk továbbtanulni(nem azért megyek oda mert Ő is oda megy,csak azért,mert nekem ez lenne a legmegfelelőbb suli).De lekéstük a koli szoba bérlést ezért úgy gondoltuk,hogy nézünk egy albérletet amit majd a félretett pénzünkből megveszünk.Apukám támogatja az ötletet,de anyukám!Hát Ő......

Azt mondja,hogy a barátnőm tuti azért akarja ezt,hogy én főzzek rá,meg vasaljak rá.De nem!Jó igaz a barátnőm nem annyira jártas a főzésbe,de akkor is,nem azt várja,hogy főzzek rá.Az Ő szülei benne vannak de anyukámat se hogy sem lehet meggyőzni! Mit tegyek?


2013. márc. 10. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Mármint majd' 19 évesen félt téged, hogy a szerelmed kihasználhat téged? Akkor ne bízik az emberismeretedben. Nem mellesleg nem egy olyan pár él úgy együtt, hogy csak a férfi tud főzni, és nem dőlt még tőle össze a világ!
2013. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

MONDOM A LEGJOBB BARÁTNŐM!! MINDKETTEN LÁNYOK VAGYUNK!!

am 17 évesek vagyunk

2013. márc. 10. 13:07
 4/14 anonim ***** válasza:

èn külföldön élek itt nagyon kevés kollégium féle van, itt a fiatalok többsége ilyen együtt bérlésben laknak.

Àltalában még ha már dogloznak akkor is pár évig, míg komoly kapcsolatuk nem lesz.


Föiskolákon, egyetemeken rengeteg hirdetés van.

Itt lefektetik a szabályokat, mindenkinek van külön szobája és vagy a konyha elég nagy vagy van plussz még egy szoba a közös életre.

2013. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
17 évesen ne is menjetek albérletbe! Semmit nem tudtok elintézni, mivel kiskorúak vagytok.
2013. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád inkább magától az albérlettől fél, nem attól, hogy a barátnődre kell főzni meg vasalni. 17 évesen amúgy is a szülők intézhetik csak az albérletet, ti magatoktól nem vettek ki lakást. A koliba pedig biztos van pótjelentkezés. Próbálkozzatok valahogy bejutni. Ha sehogy sem megy, akkor anyukád is valahogy meg lehet majd győzni, hacsak nem 10 percre lesz a suli.
2013. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi féltetett pénzed van? Mert azért az albérlet nem olcsó mulatság. Mondjuk nekem ez a lekéstük a jelentkezést is nagyon gyanús, direkt csináltátok hogy lekéstétek.

Én anyukád helyében írnék kérvényt utólagos jelentkezésre.

2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Ezt nem értem..még azt se tudjátok felvettek-e de már lekéstétek a kolis jelentkezést? Egyébként én sem ajánlom az albérletet.
2013. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17 évesen még én sem engednélek el...
2013. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Én sehol nem olvastam, hogy nem biztos benne, hogy felvették-e vagy nem. Miért kell megvádolni egyből, hogy direkt késte le, ha szülők tudják, hogy oda akar menni és beleegyeztek és állítólag ezt nem intézhetné egyedül 17 évesen akkor miért nem intézte el az anyukája?

Itt nem a szülők ellenzik, hanem az anyukája, másik lány szülei és apukája benne van.

15 éves koromtól laktam egyedül, vagyis néninél albérletben, mert a koli drágább lett volna, majd egyetemen 2 barátnőmmel, jó eredményekkel végeztem és soha semmi gond nem volt. Szerintem próbáld megbeszélni vele újra és újra. Sok sikert!

2013. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!