Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te mit szólnál hozzá ha...

Te mit szólnál hozzá ha anyósod a harmadik éve már hogy nem köszöntene fel a szülinapodon?

Figyelt kérdés

én vagyok a menye.amikor utólag rákérdezek azt mondja elfelejtette.,se a szülinapomon,se a névnapomon.

nem az ajándékról van szó,de azért egy szóbeli köszöntés mibe fájna? csakhogy amikor neki vannak az ünnepek ő elvárja hogy legyen felköszöntve,ő még ajándékot is elvár,sőt vendégek seregét hívja!

ez nekem rosszul esik.

tudom dedós dolog,de már tényleg azon vagyok hogy én sem köszöntöm fel se a névnapján se a szülinapján.


a napokban volt a szülinapom,aznap hívott is ráadásul azt hittem azért,de nem,ma is voltunk náluk de ma se történt semmi,pedig tudta hogy van,mert férjem említette neki nemrégen..


ez azért nem oda vissza működik? a menynek kell köszönteni az anyósnak nem? nem kötelező,de ha már család vagyunk emlékezzünk meg már egymásról nem?????

nem vagyunk rosszban amúgy,de most legszívesebben felhívnám és megmondanám a magamét..



2013. ápr. 28. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy pont az kéne. Megemlíteni hogy ez így nem jó. Vagy te sem köszöntöd fel. És akkor rá jön magától is. Amúgy teljesen igazad van! És megértem hogy zavar.
2013. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
engem sem köszöntött fel anyósom soha,persze én eleinte felköszöntöttem őt. nekem is nagyon rosszúl esett,de aztán megoldottam annyival,hogy többet még csak egy sms-t sem kűldtem neki se név- se szüli- se anyáknapján.
2013. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi,lehet túlreagálom de azt hittem talán ebben az évben legalább mond valamit..

egész nap ott voltunk náluk és semmit se mondott.


nagyon nagyon rosszul esik,de az meg hogy én ne köszöntsem fel őt alkalmakkor,az csak olaj a tűzre,akkor rosszban lennénk,27 éves vagyok 2 kicsi unokája van velük nem akarok kitolni,hogy lássák anya rosszban van mamával.

de azért ez nem mehet így tovább,!

2013. ápr. 28. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

"de azért ez nem mehet így tovább,!"


De nem ám, azt a rézfánfütyülőjét!

2013. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Hogy őszinte legyek (nem vagyok rá büszke) még a saját testvérem születésnapját/névnapját is el szoktam felejteni. Most ha lenne gyerekem, akkor a szerelmének a születésnapját nem hogy elfelejteném, de valószínüleg azt sem tudnám mikor van. A névnap az más, mert az benne van a naptárban, de egy születésnap egy olyan dátum amit meg kell jegyezni. Szóval szerintem túlreagálod az egészet.
2013. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de akkor ő miben másabb mint én?

vagy az anyósok egy felsőbbrendű lények?

neki nem kell köszöntőt mondani csak másnak?


na nem baj,.majd holnap felhívom és megbeszélem ezt vele.

2013. ápr. 28. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

szerintem inkább a férjed kérd meg, hogy említse meg a mamának aztán ha nem kér bocsánatot, akkor többet te se köszöntsd fel. Nem kell túlkombinálni :)


nekem mondjuk ilyen bajom nincs, anyós jehova...

2013. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Lesz@rnám. Többet én sem köszönteném fel és kész.
2013. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl, nekem is szarul esne. Nekem a sógornőm ilyen tapló. Most én se köszöntöttem fel, csak tesómmal elküldtem neki az ajándékot (de azt is csak tesóm, és a gyerekek miatt).

Rossz indok, hogy elfelejti. Az unokákét is el szokta felejteni? A fiáét?

Megértelek, hogy a gyerekek miatt nem akarsz rosszban lenni vele.

Annak vagyok híve, hogy ha valakinek valami problémája van, akkor az szóljon az érintettnek, de nem tudom, hogy ez esetben célravezető lenne-e. Nem tudná a férjed ártatlanul megkérdezni tőle, hogy hogyhogy már megint nem köszöntött fel? És ha azt válaszolja, hogy elfelejtette, akkor megkérdezné, hogy fordított esetben ez neki hogy esne. Az mégiscsak hülyén venné ki magát, hogy te felhívod, hogy miért nem köszöntött fel.

2013. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,mert én sem szoktam senkit sem felköszönteni,se névnap,se születésnapon semmikor.És én sem ünneplem az ilyeneket.
2013. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!