Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te mit szólnál hozzá ha...

Te mit szólnál hozzá ha anyósod a harmadik éve már hogy nem köszöntene fel a szülinapodon?

Figyelt kérdés

én vagyok a menye.amikor utólag rákérdezek azt mondja elfelejtette.,se a szülinapomon,se a névnapomon.

nem az ajándékról van szó,de azért egy szóbeli köszöntés mibe fájna? csakhogy amikor neki vannak az ünnepek ő elvárja hogy legyen felköszöntve,ő még ajándékot is elvár,sőt vendégek seregét hívja!

ez nekem rosszul esik.

tudom dedós dolog,de már tényleg azon vagyok hogy én sem köszöntöm fel se a névnapján se a szülinapján.


a napokban volt a szülinapom,aznap hívott is ráadásul azt hittem azért,de nem,ma is voltunk náluk de ma se történt semmi,pedig tudta hogy van,mert férjem említette neki nemrégen..


ez azért nem oda vissza működik? a menynek kell köszönteni az anyósnak nem? nem kötelező,de ha már család vagyunk emlékezzünk meg már egymásról nem?????

nem vagyunk rosszban amúgy,de most legszívesebben felhívnám és megmondanám a magamét..



2013. ápr. 28. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, ezt nem kellene felvenned. Én például több rokonommal élek egy városban, még hozzá néhány utcányi távolságokra és a szülinapom utáni napon kiszúrta a szememet egy Facebookos üzenőfalas bejegyzéssel, hogy 'boldog szülcsinapcsit' ezt egy 40 éves nőtől aki a keresztanyám :D szóval ezekkel ne foglalkozz, aki nem köszönt fel, azt te sem, én így teszem.
2013. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én a legjobban örültem volna, ha így lett volna, hogy nem köszöntött fel. Nincs köze születésnapomhoz sem a névnapomhoz. Eddig is megünnepeltem, akivel akartam, én ezt is egy fontoskodásnak vettem.

Én sosem mondtam mikor van, mit érdeklődött utána, a hátam mögött már megint? Miért nem kérdez meg engem, hogy szeretem -e ha köszöntenek.

Hát én spec nem szeretem, csak azoktól, akik közel állnak hozzám.

2013. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyósom a saját fiát se köszönti fel... (Egy idióta nőnapi köszöntés hiánya miatt, amit régebben párom elfeledett, és azóta se névnapot, se szülinapot nem említ meg, de fordítva elvárja tőle anyósom.)

Tehát megbocsáss, de én ezek után egy szót se szólnék, hogy ez probléma. Én el se várom, hogy felköszöntsön, akár szóban is, sőt, nem is tudja mikor ünneplem, ugyanis elárulni se fogom neki. Viszont én is csak a páromon keresztül köszöntöm fel, illetve apósomnak írtam egy e-mailt amikor szülinapja volt.

2013. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!