Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Benn maradnátok egy ilyen...

Benn maradnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 hete csináltattam egy tetoválást a hátamra a gyerekeim emlékére. A férjem tudott róla senki más. Amikor az anyósom megtudta elmondott mindenféle utcasarki senkiházinak, aki tönkreteszi az ő jó hírét. A férjem előtt kzott és hülyézett és ő nem állt ki mellettem magamat védtem, már amennyire tudtam, mert szinte üvöltött velem, de én igyekeztem megadni neki a tiszteletet. Ja és a tudtom nélkül csekkolja a facebook oldalamat, és kutakodik utánam ,de azt nem engedte meg, hogy bejelöljem ismerősnek pár hónappal ezelőtt.Persze ő a főnököm :(

Nagyon feszült a viszonyom a férjemmel és az anyósommal emiatt. Ti mit tennétek a helyemben? Hogyanoldanátok meg?



2013. máj. 13. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek szólnék, hogy azért elvárnám, hogy ne hallgasson végig egy ilyet, és kiálljon mellettem. Anyóst pedig kerülném, nagy ívben. Kis idő, és lenyugszik, utána már nem lesz téma a tetkód. Addig pedig kitartást. Sajnálom, hogy ilyen dög az anyósod.
2013. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon le tudod tiltani, nem fog látni, mint ha fönt sem lennél, és Te sem őt. És máshova mennék dolgozni.

A férjeddel tudtál erről beszélni?

2013. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Új meló,új lakhely anyóstól min 200km-re,férj meg ha szeret,akkor költözik veled.Ha nem,akkor új pasi,hidd el ,van olyan,akinek nem anyuci az első.


Gyerekiddel történt valami,hogy az emlékükre tetoválás?

2013. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen letiltottam és vérig volt sértve rajt, hogy én minden szálat meg akarok szakítani a kisfia családjával. Majdnem ráment a házasságom merre a 2 vitára, és még mindig úgy érzem, hogy az én testem és csak nekem és a férjemnek van hozzá köze, hogy mi van a hátamra tetoválva. mellesleg csak az láthatja a tetkómat akinek megmutatom.
2013. máj. 13. 13:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen van 2 gyönyörű óvodás lányom, és a harmadikat el kellett vetetnem, de erről nem tud senki csak az anyós és ő is csak annyit, hogy nem akarjuk megtartani, de az nem hogy beteg volt. Arról nem beszéltünk senkinek. Anyám még azt sem tudja,hogy volt egy abortuszom. Pedig nagyon megviselt.
2013. máj. 13. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

de hogyhogy a gyerekeid emlékére?


egyébként tényleg: beszélj a férjeddel!

2013. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én a helyedben leülnék beszélni a férjemmel, amikor nyugi van és tudunk négy szem közt beszélni és őszíntén elmondanám neki, hogy nagyon rosszul esett, hogy nem védett meg. Megkérném, hogy beszéljen az anyukájával a tetovállásom jelentőségéről és mondani valójáról, majd megbeszélném az anyósommal is ezt az egészet. Ha a férjed nem képes ennyit megtenni érted akkor a gyermekeitek lelki világa érdekében mérlegelj, hogy van-e értelme egy olyan férfivel együtt maradni, aki nem
2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Áll ki melletted és nem véd meg!

Ui.: bocsi, hogy 2 részletben küldtem, remélem megoldódik a problémátok!

2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szólnék a páromnak ,hogy kicsit rosszul esett az hogy nem állt ki mellettem.A "kedves" anyóssal pedig megpróbálnám megbeszélni azt hogy pontosan mi a problémája a tetoválással.
2013. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk apósom miatt voltak/vannak gondok,de nálunk nagyon elfajult.

Mi nem vagyunk házasok.

Após nagyon "okos" ember,nagyon "ügyes is" és ami a legfontosabb,ritka "jó szándékú" ember... Sokáig nem volt gond,majd elkezdte a hülyeségeit,aminek persze mindig én voltam az "oka",ezért velem veszekedett a párom. Évekig ment ez,utóbb úgy elvetette a sulykot,hogy kizavartam a portáról,mire nekem jött,megragadta a nyakam,a kisebbik lányom aki mögöttem volt,beesett az ajtón. Ennek a nagyobb gyerekek voltak tanúi,a szomszéd csak fültanú volt! Kiabáltam vele egy sort,sok dolgot a fejéhez vágtam,de a felét sem annak,ami apránként felgyűlt,végül elment durrogva,miközben valótlan dolgokat állított.

Mivel eddig mindig én voltam a "car,szemét" így úgy indítottam az estét aznap amikor hazajött a párom,hogy ha most sem áll mellém,akkor semmi értelme hogy együtt legyünk. Elmondtam neki mindent,szóról szóra,ahogy volt. 3. nap reggel tudott az apjával beszélni a párom... Elmondta az apjának amit gondolt,de csak az apja,leállítani nem tudja,csak annyit értünk el,hogy ide nem jön egy ideig.

Sajnos csak a párunkat választhatjuk meg,a családját nem.

Muszáj leülnöd a pároddal és megbeszélned vele ezt,felvázolni a helyzetet. "így" nem lehet egyértelműen azt mondani,hogy ott hagynám,vagy nem hagynám ott. ...

Minden jót kívánok Neked!!

2013. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!