Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám leállítani...

Hogyan tudnám leállítani anyósomat, hogy ne szóljon bele az életünkbe amíg nálunk lakik?

Figyelt kérdés

Anyósom eltörte mindkét lábát, ezért hozzánk költözött mert nem tudja ellátni magát és a kórház is közelebb van. Ez eddig rendben van, természetesen segítünk neki.


DE. Mindenbe beleszól. A gyerekek napirendje, ruhája, miért azt játsszuk velük és nem amazt, mit főztem és hogy kellett volna stb.


Most adódott egy lehetőség a munkahelyemen, mehetnék 6 órában dolgozni. Ez nagyon jó lenne, mert anyagilag nem okoz gondot viszont többet lehetnék a gyerekekkel, tudnám vinni őket foglalkozásokra.

Anyósom szerint ez butaság, nem fog a fia eltartani mert nekem büdös a munka.


Persze elfogadom az állást, férjem is kiáll mellettem, de az anyjával nem akar összeveszni. Azt mondja, ezt a pár hetet már kibírjuk, ne foglalkozzak vele.


Mit gondoltok?


2013. máj. 15. 16:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
mindenkivel csak azt lehet megtenni amit hagy.
2013. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szobája ajtaját becsukod,zene hangosra,és had károgjon.
2013. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Anyuka! Fogja be a lepcsest! Na jó, ez durva volt! Nos, szerintem a férjednek kellene a sarkára állni!
2013. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kedvesen megkérdeztem az anyóst, hogy ismeri-e a János vitézt. Aztán idéztem belőle;

most már aztán elég, hallja-e kend, anyjuk?

Fogja be a száját, vagy majd betapasztjuk.


Mindezt akár viccnek is vehette volna, de az arcomat látva nem vette...

2013. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!