Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SEGÍTSÉG! Anyósprobléma. Van...

SEGÍTSÉG! Anyósprobléma. Van egy kislányom,4 és fél hónapos. Mégis mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amint említettem,van egy kislányunk a párommal,4 és fél hónapos.

Anyósom már akkor sem kedvelt,amikor még nem volt baba,mára ez csak rosszabb lett.

Mindenbe beleköt a drága,engem ez kiborít.A párom mellém áll,de ez sem segít. Minden nap eljön,beleköt amibe lehet.Csak egy példa:

Nem volt itthon minden élére állítva,azt mondta erre hogy nem tudok rendet tartani,nem vagyok az ő fiához való,meg hogy a párom majd talál valakit,aki ellátja a háztartást,és felneveli a lányát,én költözzek el.(hozzáteszem hogy a saját házunkból)

Másnap jött,épp takarítottam,ablakot pucoltam,még az ajtófélfákat is átmostam..(kicsit azért bűntudatból is mindent átmostam,mert rosszul esett hogy ilyet mondott)Akkor meg azt mondta h meg akarom ölni a saját gyerekemet,mert nagyon fertőtlenítő szag van bent..Én nem vagyok jó anya.. (itt ismét megjegyezném,hogy tényleg érződött a Domestos,de nem volt annyira vészes,és ajtó,ablak nyitva volt.)

Tényleg mindenbe beleköt,és én ezt már annyira nem bírom idegekkel.

Más:

Mindenhol azt hangoztatja h sosem visszük el hozzá a lányt.Neki ez milyen rosszul esik,és hasonlók.Pedig,annak ellenére h nem vagyunk jóban,el szoktam vinni hozzá,és a párom is viszi hétvégente.Igazából ő nem akarja h ott is hagyjuk,mert olyankor mindig fáj neki valamije..és mégis én vagyok a hibás..Pedig tényleg mindent megtettem,próbáltam vele megbeszélni a dolgokat.

Az lett az eredménye,hogy én menjek el innen,meg h nem is szeretem a párom,és csak azért szültem neki gyereket,hogy megtartsam.Különben esze ágában sem lenne velem lenni..


Mégis mi a fenét csináljak?? Már nem bírom idegekkel!!

És nem,nem tudom elengedni már a fülem mellett.. ezt tettem éveken keresztül..



2013. máj. 21. 18:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd be! Komolyan.
2013. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Zárd be az ajtót, ne engedd be ha megy.


Ha telefonon hív, ne vedd fel.

2013. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Steve Mcgarrett válasza:
100%
A párod esetleg nem tud segiteni neked? Meg végulis a te gyereked és a te hàzad is es a te dolgodba nem szolhat bele. Beszelni kellene vhogy vele es hatha javul a kapcsolatotok
2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell elengednek a füled mellett. Az volt a baj, hogy ezt tetted, mert teljesen elszemtelenedett, nyeregben érzi magát, hogy úgysem mersz neki beszólni. A helyedben én megmondanám a páromnak, hogy holnaptól nem engedem be, mert elég az ócsárolásból. Vigye a lányt hétvégente továbbra is látogatóba, de te többet ne menj. Én így tuti nem lennék kíváncsi a nő képére!
2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én se engedném be, úgy tennék mint aki nincs otthon. Amikor meg bejelentkezik, akkor mindig épp mennék valahová...nem szép megoldás, de ezt én sem bírnám elviselni. Egy darabig próbálkozna, aztán csak észbe kapna.

Párod nem tudna beszélni vele egyébként? Ő mit mond az ilyen beszólásaira?

2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a párodnak kellene helyretenni, de nagyon határozottan. Az anyja akkor láthatná, hogy melletted áll, ti egy család vagytok.
2013. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%
Na az egyiknek az a baja, hogy az anyós nem látogatja az unokát a másikna pedig az, hogy sokat.
2013. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ,hogy rád kapjon,szólj vissza bátran!!!Mondd meg neki Te a magadét,a párod melléd fog állni,ha eddig is melléd állt.Állítsd le Anyóst!Egyszer-kétszer helyre rakod aztán majd visszább vesz magából.Nálunk így volt :)
2013. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, beszélj a pároddal, vagy helyre teszi a mamát vagy többet nem engeded be és slussz-pássz.
2013. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a párod előtt nem ismeretlen a probléma.

Én a helyedben megbeszélném vele, hogy a kedves mamát csak akkor engedem be, ha ő is itthon van - és olyankor álljon ki mellettem.

2013. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!