Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SEGÍTSÉG! Anyósprobléma. Van...

SEGÍTSÉG! Anyósprobléma. Van egy kislányom,4 és fél hónapos. Mégis mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amint említettem,van egy kislányunk a párommal,4 és fél hónapos.

Anyósom már akkor sem kedvelt,amikor még nem volt baba,mára ez csak rosszabb lett.

Mindenbe beleköt a drága,engem ez kiborít.A párom mellém áll,de ez sem segít. Minden nap eljön,beleköt amibe lehet.Csak egy példa:

Nem volt itthon minden élére állítva,azt mondta erre hogy nem tudok rendet tartani,nem vagyok az ő fiához való,meg hogy a párom majd talál valakit,aki ellátja a háztartást,és felneveli a lányát,én költözzek el.(hozzáteszem hogy a saját házunkból)

Másnap jött,épp takarítottam,ablakot pucoltam,még az ajtófélfákat is átmostam..(kicsit azért bűntudatból is mindent átmostam,mert rosszul esett hogy ilyet mondott)Akkor meg azt mondta h meg akarom ölni a saját gyerekemet,mert nagyon fertőtlenítő szag van bent..Én nem vagyok jó anya.. (itt ismét megjegyezném,hogy tényleg érződött a Domestos,de nem volt annyira vészes,és ajtó,ablak nyitva volt.)

Tényleg mindenbe beleköt,és én ezt már annyira nem bírom idegekkel.

Más:

Mindenhol azt hangoztatja h sosem visszük el hozzá a lányt.Neki ez milyen rosszul esik,és hasonlók.Pedig,annak ellenére h nem vagyunk jóban,el szoktam vinni hozzá,és a párom is viszi hétvégente.Igazából ő nem akarja h ott is hagyjuk,mert olyankor mindig fáj neki valamije..és mégis én vagyok a hibás..Pedig tényleg mindent megtettem,próbáltam vele megbeszélni a dolgokat.

Az lett az eredménye,hogy én menjek el innen,meg h nem is szeretem a párom,és csak azért szültem neki gyereket,hogy megtartsam.Különben esze ágában sem lenne velem lenni..


Mégis mi a fenét csináljak?? Már nem bírom idegekkel!!

És nem,nem tudom elengedni már a fülem mellett.. ezt tettem éveken keresztül..



2013. máj. 21. 18:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy mindennap jön? Hát csak ne jöjjön, ez a te házad, ha te nem hívod meg, semmi keresnivalója ott.
2013. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom a konfliktus-hekyzeteket, de ez már sok. Mondd meg neki, hogy ezekkel a beszólásokkal mélyen megbántott, hatalmasat csalódtál benne, hiszen azt hitted ebben az időszakban melletted áll, és ha használható tanácsa is van, azt jószívvel, nem rosszindulat által vezérelve adja.

Ez a te gyereked, te férjed, te lakásod, minden pénteken fél négykor szeretettel látod, mint nagymamát, de a hét többi napjain szeretnél nyugodtan foglalkozni a babával és a háztartással. Hajrá!

2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%
Na amikor az anyaságod firtatja lekeverhetsz neki egy jó nagy atyait.Tanulja meg hogy meddig mehet,hol a határ.
2013. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves,bátorító szavakat.Sokan írtátok,hogy szóljak vissza,ne engedjem be és egyebek. Ezen már túlvagyunk... Párszor el is zavartam már,de mint aki meg se hallja...másnap ugyanugy jön mintha mi sem történt volna.Nem ért a szóból.Egy ideig zártam az ajtót,kaput,de ez se megoldás.nem akarok én bújkálni. A párom ebből sajnos nem sokat lát,mert 6tól 6ig dolgozik,alig van itthon. Múltkor is amikor elmentünk hozzá,hogy beszéljük meg a dolgokat,az volt,hogy ő nem is csinál ilyeneket,én hazudok,és ,,ugye kicsifiam,nekem hiszel,én sosem hazudtam neked'' na most erre mit szóljon az ember? Már nyitottam volna a szám h kiosztom de a férjem megszorította a kezem h fogjam be a szám.annyit mondott az anyjának,hogy hagyja abba...
2013. máj. 21. 22:37
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csapd be az ajtót az orra előtt, és mondd meg neki, hogy majd ha megtanul viselkedni, akkor bejöhet.

Ja, és akiknek pletykál, mondjátok el, hogy mennyit hazudik meg hogy mennyit viszitek a kicsit. Na, ha majd eljut hozzá az igazság pletykaként...

2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ja,és azt még hozzáfűzném,h tudok is,és szeretek is takarítani.kikapcsol.12éves korom óta rendszeresen főzök.19éves korom óta önellátó vagyok.A kicsi miatt se kell segítség,egymagam csinálok mindent.nem mondom h minden élére van állítva,de nincs kosz,és rend van általában.igyekszem mindent rendben tartani,mert sokkal jobban érzem magam tőle. Viszont a lányom sem hanyagolom,mégmielőtt ez lenne belőle...
2013. máj. 21. 22:47
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

És még akkor sem kapcsolt az öreglány, amikor egy ideig nem engedted be?! Nem lehet, hogy valami mentális problémája van?!

Én elhiszem, hogy nem akarsz bujkálni, de én tuti hogy be nem engedném a házamba. Tényleg semmi keresnivalója ott mindennap, unatkozik az a baja! A fene idegesítené magát feleslegesen egy ilyen kotnyeles vénassszony miatt...

2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel diktafonra az anyóst, vegyél fel amit csak tudsz, a beszélgetéseiteket, ma már szinte minden telefonban van ez a funkció. Lejátszanám neki, ha hazudósnak titulálna. Persze, hogy kiakadna, meg lehet kiabálna, de kit érdekel, legalább el fog kerülni valószínűleg. Vannak emberek akiknél csak drasztikusabb eszközök használnak, hogy megtérjenek, vagy csak megváltozzanak. Én tudom magamról, hogy ezt nem türtem volna idáig. Légy erős és ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmad és önbecsülésed.
2013. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nagyon köszönöm az ötletet. És a többieknek is megy a zöld kezecske!
2013. máj. 22. 07:50
 30/34 anonim ***** válasza:
29%

Első körben beszéljen vele a párod, ha ez sem jön be, akkor küld el a pi**ba! (mármint anyóst)

Egyébként megváltozni nem fog az ilyen fajta, amelyik ennyire hangot ad a rosszindulatának.

2013. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!