Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SEGÍTSÉG! Anyósprobléma. Van...

SEGÍTSÉG! Anyósprobléma. Van egy kislányom,4 és fél hónapos. Mégis mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amint említettem,van egy kislányunk a párommal,4 és fél hónapos.

Anyósom már akkor sem kedvelt,amikor még nem volt baba,mára ez csak rosszabb lett.

Mindenbe beleköt a drága,engem ez kiborít.A párom mellém áll,de ez sem segít. Minden nap eljön,beleköt amibe lehet.Csak egy példa:

Nem volt itthon minden élére állítva,azt mondta erre hogy nem tudok rendet tartani,nem vagyok az ő fiához való,meg hogy a párom majd talál valakit,aki ellátja a háztartást,és felneveli a lányát,én költözzek el.(hozzáteszem hogy a saját házunkból)

Másnap jött,épp takarítottam,ablakot pucoltam,még az ajtófélfákat is átmostam..(kicsit azért bűntudatból is mindent átmostam,mert rosszul esett hogy ilyet mondott)Akkor meg azt mondta h meg akarom ölni a saját gyerekemet,mert nagyon fertőtlenítő szag van bent..Én nem vagyok jó anya.. (itt ismét megjegyezném,hogy tényleg érződött a Domestos,de nem volt annyira vészes,és ajtó,ablak nyitva volt.)

Tényleg mindenbe beleköt,és én ezt már annyira nem bírom idegekkel.

Más:

Mindenhol azt hangoztatja h sosem visszük el hozzá a lányt.Neki ez milyen rosszul esik,és hasonlók.Pedig,annak ellenére h nem vagyunk jóban,el szoktam vinni hozzá,és a párom is viszi hétvégente.Igazából ő nem akarja h ott is hagyjuk,mert olyankor mindig fáj neki valamije..és mégis én vagyok a hibás..Pedig tényleg mindent megtettem,próbáltam vele megbeszélni a dolgokat.

Az lett az eredménye,hogy én menjek el innen,meg h nem is szeretem a párom,és csak azért szültem neki gyereket,hogy megtartsam.Különben esze ágában sem lenne velem lenni..


Mégis mi a fenét csináljak?? Már nem bírom idegekkel!!

És nem,nem tudom elengedni már a fülem mellett.. ezt tettem éveken keresztül..



2013. máj. 21. 18:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kipenderíteném a házunkból, hogy a lába sem érné a földet!
2013. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Kiírnám az ajtóra gyöngybetűkkel: "Ön XY-ékhoz készül belépni. Kérem, a kritikát, rosszindulatot és számítógépes vírusokat hagyja a lábtörlőn. Amennyiben behoz ezekből bármit is, egy hónapos belépési tilalom kerül kiszabásra."
2013. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki legközelebb, hogy minden igaz, amit mondott, sőt boszorkány vagy, és megigézted a fiát, de vigyázzon, mert ha tovább jártatja a pofáját (mármint az anyóspajtás) akkor rá is rontást küldesz :'D
2013. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Az lett az eredménye,hogy én menjek el innen,meg h nem is szeretem a párom,és csak azért szültem neki gyereket,hogy megtartsam"


Jó régi kérdés, de ha legközelebb ezt mondja, akkor kérdezd már meg tőle, hogy ha nem is szereted a fiát, akkor miért akartad volna megtartani?

2013. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!