Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom elviselni a családjá...

Nem bírom elviselni a családját a barátomnak, de hosszú távon tervezek vele. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 22:10
1 2 3
 21/25 z. f. ***** válasza:
34%
a 10 es számú válaszadóra ne is hallgass.
2013. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%

Miért ne kedves utolsó?

Kipróbált módszer és működik. A pasit el kell vadítani a családjától és kisajátítani. Remélem az ilyen nőknek ugyanilyen menyük lesz.

10-es.

2013. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A 10-esnek (=22-es) milyen igaza van! Jót nevettem a 10-es beíráson.

Azért kár, hogy a kérdező nem írta le, miért nem tudja elviselni a párja családját. Lehet, hogy azokban van a hiba pl. iszákosok vagy bunkók vagy nem szimpatizálnak a gyerekük párjával stb. Lehet, hogy a kérdező okkal nem bírja őket.

Sajnos a családi háttér sok kapcsolatot tönkretett már, és ha így indul, akkor később sem lesz jobb.

2013. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%
az én párom elment anyáékkal nyaralni külföldre, én meg itthon ültem... átérzem a problémádat. ha van kedved beszélgetni, írj privit! :)
2013. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ó, az én sógornőm is hosszú távon tervezett a testvéremmel, és ő sem tudott elviselni minket, de sikerült megoldania a problémát. Mindig finoman úgy intézte a programjukat, hogy egyetlen születésnapon, szalagtűzőn, névnapon, családi kiránduláson se legyenek ott. Olyankor mindig programot szervezett a saját családjával, a születésnapom helyett például elmentek kirándulni, anyák napján pedig - másik városban élnek - meghívta magukhoz a saját édesanyját, míg a miénket természetesen nem, így aztán a program miatt a testvérem szerencsére véletlenül sem tudott hazautazni és felköszönteni édesanyánkat. Légy te is ügyes!
2019. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!