Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma! Mit tegyek?

Anyós probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy lassan másfél éve vagyok együtt a párommal. Egy éve lakom náluk. Érdekes körülmények között. A párom nagyon ragaszkodik az anyukájához, mivel az anyja egyedül nevelte őt szinte kis kora óta, mivel korán elvált az apjától. Na most, mikor én összejöttem a párommal, vak voltam a szerelemtől és minden gyorsan és hirtelen jött: odaköltözés, megkérte a kezem..stb Egy ideje azt tervezzük, hogy most már elég felnőttek vagyunk ahhoz (23 évesen)hogy külön költözzünk (Én már laktam albérletben, tudom milyen) Sajnos az anyuka sehogy sem akar elengedni minket, mert annyira ragaszkodik hozzá, hozzánk, mert mindenben segítünk neki és számíthat ránk, na meg persze erős a kapcsolata a fiával...eléggé... Mindenbe beleszól, kioktat, kritizál, megmondja mi áll jól nekem, mi nem, nem hagyja hogy fogyózzak stb. (Bár engem nem érdekel,akkor is úgy csinálom a dolgaimat, ahogy nekem jó) Én mindenben próbáltam alkalmazkodni hozzájuk, de elfáradtam, elég volt. Elakarok menni, de a páromat nagyon szeretem és azt akarom hogy velem jöjjön, na meg ő is azt akarja, de mégis ez a kettőség dolog nála, valahogy befolyásolja őt mindenben. Már nem tudom mihez kezdjek :(

2013. máj. 23. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Költözz el, a párod meg majd eldönti, hogy melyikötök a fontosabb neki.
2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Kifogtál egy anyuci pici fiát!
2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Vedd rá a párod, hogy költözzetek el, mert így neked nem jó, hogy anyósod túl sok szerepet játszik a magánéletetekben.
2013. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

"Költözz el, a párod meg majd eldönti, hogy melyikötök a fontosabb neki"

Így van!!!

2013. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is elköltöznék, a pasi meg majd dönt, h kit akar. Még megteheted, nem vagytok házasok, nincs gyerek.
2013. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj,de ha választás elé állítod nem biztos hogy a felesége leszel,pedig nincs más megoldás . Vagy te vagy az anyja.
2013. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem mondod meg az anyjának, hogy téged ezek a dolgok zavarnak?
2013. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha el akar veled költözni, akkor elköltözik. Kifogtál egy anyuci pici fiát. Ha maradsz és így hozzámégy, akkor olyan életed lesz, mint anyósomnak. 60 éves koráig elnyomta az anyósa, akkor halt meg. Szegény 60 éves volt, mire nem mondta meg neki senki, hogy milyen hajat vágasson, mit vegyen fel, mit hogy csináljon stb. Mert apósom is tiszta ilyen volt, mint a te pasid.
2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Költözés mindenképpen! Soha nem költöztem volna az anyosomhoz!
2013. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj,kb mintha én írtam volna. Együtt érzek, sajnállak! :( Engem is kikészít anyósom, belefáradtam az okosságaiba. Rá akarom venni a vőlegényemet, hogy amíg nem tudunk teljesen különköltözni, lakjunk az én szüleimnél, ott a padlásszobás ház egész emelete a miénk lenne. Kicsit húzza rá a száját, de az már nem állapot, hogy anyuci (és kicsilánya) viselkedése miatt egyre többször kapunk össze.

Keresgélj albérleteket, mutass neki néhányat, hogy milyen jó lenne... csak ti, kettesben. Beszélgessetek egyre többet erről, érvelj, hátha..!

Lépni kell, mihamarabb, nehogy rámenjen a kapcsolatra!! Sok sikert, és kitartás!

2013. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!