Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Párommal megromlott a kapcsolatunk a sok munka miatt, alig vagyunk együtt, nincs közös program, kevés a szex stb. Úgy érzem eltávolodtam tőle érzelmileg.

Vagyis sokszor ezt érzem, máskor pedig alig várom, hogy összeköltözzünk, össze házasodjunk (jegyesek vagyunk, jövőre tervezzük a lagzit). Nem tudom mit tegyek?Aki volt ilyen helyzetben, mit csináltatok? Hogy döntöttetek? Hogy derült ki, hogy együtt vagy külön kellene/jobb lenne folytatni?



2013. máj. 17. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jegyesek vagytok, jövőre lagzi, de külön éltek???-hűha nekem ez picit fura.

Szervezz több közös programot, több közös élményt.

2013. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ne menj férjhez hozzá, az egész életedet elrontod ha megléped.
2013. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag az érzéseidre figyelj. Próbálj meg egy hétvégét, vagy pár napot nélküle tölteni (se teló, se találkozás, se semmi), és igyekezz magadra koncentrálni, pontosabban az érzéseidre.

Nekem elsőre nem tűnik ideális kiindulópontnak ez a tétovaság.:)

2013. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Házat vettünk, most újítjuk ezért élünk még a szülőknél. Előtte fél évig együtt laktunk albérletben, most ezt feladtuk, hogy inkább a házra tudjuk költeni. Akkor minden simán ment. Igaz nem is volt ennyi melónk, mint most.

Megpróbáltam már én is, hogy pár napig ne beszéljek vele, ne találkozzunk, de olyankor hiányzik.

2013. máj. 17. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Húha, ti valamit nagyon elkapkodtatok. Együtt vettetek házat, most külön éltek, és a problémára azt a megoldást próbáltad ki, hogy napokig nem beszéltek, hogy fog e hiányozni a másik???
2013. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pontosan így történt, fentebb leírtam, amit feltehetőleg elis olvastál. Ha nem tudsz tanácsot adni kímélj meg az okoskodásodtól. Kíváncsi lennék te miben vagy jobb, vagy ép neked születésed óta 100% okés minden?
2013. máj. 17. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megértem az alaphelyzetet (a különélős-házas-dolgot). Tényleg csak arra figyelj, hogy ha találkoztok és közeledik feléd, akkor arra gondolsz-e, hogy "de helyes az a pasi" vagy "ha nem lennénk együtt, újra, becserkésznéd"? ;)

Szerinted gondoskodó és jó apuka lenne a gyerekeiteknek?

2013. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!