Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan szólítsam a párom...

Hogyan szólítsam a párom anyukáját?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 1 hónapja ismerem a párom szüleit és megkértek, h tegezzem őket! Az anyukáját Magdinak hívják, de igazából ez a név túl idegen számomra ahhoz, h így hívjam! Tippek?
2013. máj. 23. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Magdika:) Nekem is van ismerősöm akit Mari, a fiatalabbak Marikának hívják. De talán a Magdit is megszokod:)
2013. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy tegezed mondhatod neki,hogy Magdinéni.Nálam is van ilyen.Kérdezd meg tőle mit szól hozzá!Tuti nem veszio rossz néven.
2013. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magdika.
2013. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban hívhatod úgy, ahogyan a környezete. De inkább kérdezd meg tőle. Vagy legalább a párodat, hogy nevének mely formáját szereti. Nem mindenkinek jönnek be a kicsinyítő képzős becézések.
2013. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tegeződtök akkor udvariasságból kérdezd meg tőle hogy hogyan szólíthatod.

A barátnőm anyukáját is tegezem és őt Nórának hívják, de mondta hogy szólítsam Nói-nak mert a barátnői is annak becézik.

2013. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a Magdica nagyon tetszik, de a férje hívja így, elég szeméyes, meghagyom neki :) de akkor lehet az lesz, h megkérdezem tőle!!!
2013. máj. 23. 14:25
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Hát, persze, az a legtisztább, ha tőle kérdezed meg, így elejét veszed a kellemetlenségeknek. Vannak nők akik harapnak, ha lenénized,vagy mamázod, másoknak a becézés tabu, stb.:D
2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, de így ismeretlenül szerintem a "Magdi néni" megfelelő, aztán majd mondja, hogy nem kell nénizni, meg ilyesmi... Ebből gond biztosan nem lesz, csak most furcsa.
2013. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Magdianyu. Bocs, nem tudtam kihagyni.
2013. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kendtek,név nélkül
2013. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!