Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki az anyukáját...

Miért mindenki az anyukáját utálja/szidja ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 12:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
ez a kérdés már bennem is felmerült....
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Mert apukájuk nincs.
2012. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Mert legtöbb esetben az anyukák a szigorúbbak és a nehezen engedők.

Ha minden kötél szakad, akkor pedig jön apuci szigorlata.


Egészen csecsemőkortól megfigyelhető ez a jelenség.

Plusz, ha lázadókorban van az érintett, akkor kifejezetten utálja még az életet is, mert ővele bizony az jól elbánt..


Még pár év/évtized és hálás lesz annak a személynek, aki megszülte, felnevelte és segített neki.

2012. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
85%
Nem tudom, de szerintem nem szidni kéne őket, hanem megérteni azt amit mondanak nekünk. Mindenkinek vannak vitái az anyukájával, de ezek megoldhatók. Ők csakis a legjobbat akarják nekünk. Ha nem értünk vele egyet akkor meg kell beszélni!
2012. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mindenki általában "utálja" az anyukáját, mert "imádja"!

Egyébként valóban vannak anyák,akik egyáltalán nem alkalmasak az anyaszerepre!

2012. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
hmmm. Sok ember nem lát bele ebbe a dologba. Sok esetben van oka annak h nincs jó kapcsolata az embernek az anyjával. Én most nem részletezem h miért de higyjétek el h jó okom van azt mondani h ha el tudok költözni akkor többet látni sem akarom.
2012. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom az Anyukámat! :)
2012. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%
Aztán majd ha az anyukája egyszer csak meghal, akkor majd mélyen elszégyelli magát az ilyen, illetve aki nem, az egy sz*rházi mocsadék.
2012. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én is imádom az enyémet :)
2012. aug. 17. 13:00
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

mert az fáj a legjobban, ha az édesanyával nem jó a kapcsolatunk. ez a legősibb igény. készítettek egy felmérést, mi szerint a halálos ágyunkon vagy ha nagyon fájdalmas betegségben szenvedünk, a betegágyon is őt emlegetjük (anya, anyám, stb), nem az apát, tesót, sőt, gyakran a házastárs ellenében is a szülőanyát. persze vannak kivételek. nyilván nem, ha traumatikus az illető anyával való viszonya (bár állítólag sokszor még akkor is). de alapesetben így van.


amúgy tényleg hihetetlenül sok ilyen kérdés van, nekem is feltűnt

2012. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!