Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nők! Ti hogyan reagálnátok...

Nők! Ti hogyan reagálnátok erre, szemét vagyok hogy nem ugrálok örömömben?

Figyelt kérdés

Párom anya több mint valószínű,hogy hozzánk költözik,mert

a lányával élt együtt,aki összeköltözik a barátjával,párom apja már sajnos nem él,így egyedül élne,és azt mondja párom nem tudná magát fenn tartani,eddig a lánya beszállt a költségekbe,de most hogy elköltözik,azt mondja nem tudja őt támogatni,mert a párjával gyereket terveznek,a költözést nem akarja halogatni,így is 3 éve tervezik,5 éve vannak együtt a sráccal.

Anyósnak felajánlottuk hogy támogatjuk anyagilag,ő azt mondta szó sem lehet róla,úgyis családi házban élünk,inkább ideköltözik,és fizessük közösen a rezsit,kaját......anno páromnak ő fizette a ház felét,szerinte joga van ideköltözni.

Viszont mi nem igazán kedveljük egymást,ő túlságosan idegesítő,beleszól mindenbe,mert ő (szerinte)mindent jobban tud mint más......



2013. máj. 24. 09:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%

Ahol ő lakik, azt nem lehet eladni és egy kisebb lakásba költözni? Vagy mi lesz vele, ha ő elköltözik?


Én úgy vagyok vele, hogy amíg egyik szülő nem szorul ellátásra, addig nem jó együtt élni.


Abban viszont igaza van, hogy ha ő fizette a hát felét, akkor joga van ott élni.


Férjed mit mond?

2013. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Ebből csak a vita lesz
2013. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Hát, kemèny helyzet, de azt meg kell mondjam, hogy rühellem az olyan "szülõt "aki ad valamit a gyerekènek aztàn számonkèri, meg jogokról beszèl...na de ettõl eltekintve ezt közösen kellene eldönteni, gondolom a párod akarja ès te nem. Beszèld meg vele, hogy erre lehet hogy ràmentek mert 2 "dudàs" 1 csárdában....gondolon azèrt csak ismeri az anyját , belátja ha van valóságalapja annak amit mondasz. Ha belátja akkor õ le tudja fektetni a szabályokat, mert akármennyit fizetett mègiscsak egy megszokott lègkörbe költözik be amihez neki kell igazodnia ha nem látja be akkor mindegy mit mondasz akkor is úgy lesz, az meg nem kapcsolat ahol nincs kompromisszum.
2013. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Ennek az lesz a vége, hogy a folyamatos veszekedések miatt ott fogod hagyni a férjed anyukástól mindenestől...

Az ilyen együttélés mindenki számára maga a pokol, és ahogy telik az idő, csak egyre jobban elmérgesedik a helyzet.


Nyugodtan mondd meg a férjednek és az anyósodnak is, hogy te nem szeretnél így együtt élni. Ti ketten akkor sem jöttök ki egymással, ha külön fedél alatt éltek, egy házban pedig óhatatlanul mindennapos lenne a veszekedés.

Ha ezt nem képes megérteni?

Akkor sokat sajnos nem tudsz tenni.


Borítékolható, hogy a következő aranyköpése az lesz, hogy te ne szólj bele semmire, neked ott nincs jogod semmire. Az a ház az övé meg a fiáé.

Mibe fogadjunk?

2013. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Anyós költözzön egy kicsi lakásba, garzonba. Jobb a békesség!
2013. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Ebből nem sül ki semmi jó!!! Én akkor sem költöznék össze anyóssal, ha jóban lennénk (nem vagyunk), de a saját Anyámmal sem! Megvan a saját életetek, gondolom családot is szeretnétek, gyerekeket, abba is beleszólna, engem idegesítene, hogy nem élhetünk úgy, ahogy akarunk (mondjuk el sem tudom képzelni, hogy pl. ne mászkáljak itthon bugyiban, ha éppen öltözködöm, ne szexeljünk úgy ahogy szeretnénk stb). Így hihetetlenül belelát majd az életetekbe, én ezt semmilyen szinten nem tudnám elviselni. Támogassátok, szerezzetek neki egy kisebb lakást, segítsetek bele a rezsibe, párod és a tesója járjon oda segíteni és ennyi. Szomorú, ha valaki öregkorára egyedül marad, de valahol ez az élet rendje, ezért nem kellene más induló életébe belemászni.
2013. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
A lánya miért nem viszi magával?
2013. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%

Én imadom az anyósom (nem viccelek!:)), párom szerint ő is nagyon szeret engem, sőt, hadd dicsekedjek: örül hogy a fia engem kapott:))

De az együtt élés nem biztos hogy menne, nagyon toleránsak vagyunk, de generációs különbségek miatt feszélyezve lennénk! Na meg mindketten olyan emberek vagyunk akik nem szeretik az összezártságot:) viszont ha arról lenne szó, hogy ideköltözne, beleegyeznék:)

2013. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"rühellem az olyan "szülõt "aki ad valamit a gyerekènek aztàn számonkèri, meg jogokról beszèl..."


Ő még ezt nem hozta fel,párom szerint van joga ideköltözni....most ő elfogadta a segítségét anno,ezért azt mondja,hogy mivel nem utasította el,így szerinte ő sem mondhat nemet,hogy nézd anyám a házam felét amiben élünk te fizetted,de inkább válassz egy kisebb garzont,és élj ott,igaz igy takarékosabban kijönnél,mert albérletet nem kell fizetned.......nagyon ellenzem az ideköltözést,de ebben igaza van.....

2013. máj. 24. 10:49
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Beszéld meg vele, hogy te nem jössz ki anyóssal és nagy eséllyel a ti kapcsolatotok fog rámenni, ha odaköltözik.
2013. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!