Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki nem tartja a...

Van olyan aki nem tartja a kapcsolatot az anyukájával? Soha nem bánt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom a kapcsolatot az anyámmal.Apám által tudom,hogy él még,és hogy beteg,de több mint 20 éve nem láttam sem én, sem a testvéreim.Ennek oka is van.Anyám alkoholista,és mindig mindenért bántott minket.A nővéremet úgy megverte,hogy kórházba kellett vinni.Engem is úgy megvert egy alkoholos mámorában,hogy beszakadt mindkét dobhártyám,és ez miatt halláskárosult lettem.Amikor gyerekek voltunk,volt hogy egy reggel arra keltünk fel,hogy nincs cipőnk,ruhánk,mert mindent elvitt,és eladta.Szegény apám meg három műszakban dolgozott sokszor 12 órákat,hogy ne éhezzünk,és fel tudjon minket nevelni.Sokszor ellopta a havi fizetését apámnak...Amikor a nővérem megszülte a lányát,részegen bement a kórházba,és ott ordibált,hogy a nővérem egy szajha..(pedig boldog házasságban élt)Én amikor szültem a fiamat,nem is mondtam meg neki,hogy hol,tanulva az előbbi viselkedéséből.Ezek csak egy töredék történetek amit tett velünk,ennél voltak sokkal rosszabbak is,hisz még ennyi év után is fájó rá emlékezni.Ezért sem tudunk megbocsájtani neki.
2009. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi volt rohadtul szenvedtem mikor ütött vert,most felnőttem és mégis hiányzik.Hihetetlen mi?De lehet,hogy csak maga az anya aki nekem soha nem volt-
2009. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én s ebeszélek vele,de nincs olyan nap ,hogy ne gondoljak rá
2009. szept. 25. 18:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is olyan vagyok! Hihetetlen, hogy még vannak rajtam kívül min. 3-an ilyenek :), azt hittem egyedül vagyok a problémámmal. Szívesen beszélgetnék veled erről a dologról priviben - jó lenne valaki olyannal beszélni, akinek ugyanaz a problémája, mások ezt nehezen értik meg - ha gondolod, írj privit :)

28/l

2009. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is ismerem az anyámat, nem emlékszem rá, lepasszolt csecsemőkoromban, mert nem kellettem neki. Úgyhogy őszintén szólva engem soha nem is érdekelt, nem szoktam rá gondolni.
2009. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mondjuk utolsó nálad ezt szerintem teljesen meglehet érteni,azért nagyon érdekesek vagyunk mi emberek csak ott van az a bizonyos anya-gyermek kapocs ami mindig ott van ,ha haragban vagyunk velük akkor is,nagyon nehéz ügy ez nem az a le...om kategória,mert még ha azt is mondjuk nem birunk úgy viszonyulni a dolgokhoz:(
2009. szept. 26. 07:39
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nem ismerem a körülményeket, ami miatt nem tartod, de (kisgyermekes) anyaként úgy gondolom, neked nincs gyereked.

Nekem nem volt túl jó a kapcs.om anyámmal, bár semmi egetrengető ügy nem állt emögött. Aztán amikor megszületett a fiam, egész más szemmel néztem rá. Csak elképzelni tudom, mit tett értem...

2009. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de van gyermekem,csak tudod vannak olyan dolgok amit nem lehet elfelejteni!
2009. szept. 27. 06:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A vilag masik felen elek, nem beszelunk vagy talalkozunk egyaltalan. Bant, hogy igy alakult, de nem az en hibam, nem tehetek rola, igy nem foglalkoztat a dolog tulsagosan.
2010. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de jó neked,én is szeretnék minél távolabb lenni az enyémtől!
2010. márc. 10. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!