Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogy anyósom...

Mit tegyek, hogy anyósom végre ne szóljon bele az életünkbe?

Figyelt kérdés

Engem utál, ezt meg is mondta. A múltkor is összevesztünk, mert a páromnak volt vmi gondja és nem is azzal foglalkozott, hogy mi lehet a fiával, hanem nekem állt, hogy menjek el, nem vagyok a fiához való, és nagyon összevesztünk, mivel már máskor is volt ilyen, mostmár nem tűrtem. Azóta nem beszélünk.. nem mintha eddig olyan sokat járt volna ide... De állandóan hívogatja a fiát, hogy gyere át, beszélnünk kell stb.. és olyanokért hívja át, amihez semmi köze.. pl, hogy mennyi lett a telefonszámla, és kb számonkérte, hogy miért.. nem értem, hogy mi köze van hozzá, amikor nem is együtt lakunk velük, mi dolgozunk, úgyis nekünk kell kifizetni, neki miért kell mindenbe beleszólnia?

Ráadásul egyfolytába k*urváz engem, és nem értem, hogy miért...főleg, hogy 45 éves létére fél évente cserélgeti az élettársait, úgy, hogy más családot tesz ezzel tönkre...

Valaki segítsen, adjon tanácsot legyen szives, mert én már ezt nem nagyon birom...



2013. máj. 29. 11:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tudnék még mit mesélni róla, de már ha csak gondolok ezekre a dolgokra, felidegesítem magam :S
2013. máj. 29. 11:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátodnak, ha nem történik változás, szakíts vele
2013. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Probald ne venni figyelembe. De itt mar a parod kene kozbelepjen. Ha tul mamlasz hozza, nem tudom mennyire van ertelme annak, hogy vele maradj.
2013. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Párod hogy áll ehhez?
2013. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Anyosod magánéletéhez NEKED nincs közöd, függetlenül a veled szemben tanusitott viselkedésétöl, és eleve semmi köze kettötök kapcsolatához.


2. A barátoddal kellene tisztáznod, hogy egyrészt állitsa le az anyját, másrészt meg ne közöljön vele olyan dolgokat, ami nem rá tartozik (pl telefonszámla, stb)


3. A helyedben nem mennék hozzájuk, akkor nem tud piszkálni, mert nem vagy ott.


4. Ha a barátod nem tud leválni az anyjáról és kiállni melletted, akkor azért vele is igen komoly bajok vannak.

2013. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szólok bele anyósom életébe, egyáltalán nem érdekel, hogy hogyan él, csak azért írtam, hogy ő milyen, mert engem fikáz, pedig lenne mivel foglalkoznia..

Páromnak már elmondtam nem egyszer, el mondtam neki azt is, hogyha nem változtat ezen, nem beszél az anyjával én tovább lépek, mert nincs erre szükségem, de hát...

anyósommal nem találkoztam már egy hónapja, nem is beszéltünk, de attól függetlenül ugyanúgy visszahallom, hogy rólam beszél, meg páromnak írkál sms-eket, és a végén mindig ott van egy megjegyzés...

2013. máj. 29. 14:10
 7/12 Kései Sirató ***** válasza:
Mért nem hívod fel és küldöd el a jó édesanyjába? Én ezt tenném, úgy viselkednék, hogy ne merjen rólam beszélni.
2013. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az 5-ösnek adok igazat, a párod feladata egyensúlyt tartani kettőtök közt. Ha anyósod ezt meri csinálni, az csakis ezért lehet, mert tudja, hogy megteheti, a fia nem csinál majd semmit. ha ez így fog menni, ez a párkapcsolat vagy véget ér, vagy elddöntöd, hogy ezzel együtt is a pároddal maradsz, de akkor tudomásul veszed hogy ez van és nem síránkozol.
2013. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy neki kéne... nekem ad igazat, de ennyi.. mégse véd meg vagy mondja el az anyjának, hogy ne ártson...

Nem hívom fel, a múltkor mikor utoljára találkoztunk és beszéltünk, akkor már nem bírtam magammal és üvöltöztem vele, elmondtam a véleményem.. aztán meg azt mondta, hogy én fenyegetettem, meg hogy most lelkileg összetört... hát köpni-nyelni nem tudtam..

2013. máj. 29. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

En anyosom is ennyi idos ,es szinten hetente cserélgeti a pasikat,csak én ring.o vagyok és nem k.rva :D

Nálunk szinte ugyanez volt a helyzet,minden kiadasrol tudni akart,meglàtta h van itthon csoki,majdhogynem leorditott h mert nem sporolunk inkàbb.kulon élunk,magunkat tartjuk el. . .Aztán osszekiabàltunk egyszer a kotynyelessége miatt,fél évig nembeszéltunk,pont emiatt a fia is egy kicsit elhidegult tőle. . .Észbekapott,és azota egy rossz szava sincs se ràm,se a dolgaimba nemszol bele.

Szerintem ne hagyd magad,harcolj az igazadért,ne hagy rá semmit se. . .addig amig észbe nem kap és nem normalizàlodik a visszonyotok.Nàlunk ez bevàlt,nemazt mondom h egyàltalàn nincsenek most màr olyan dolgai amik kiakasztanak,de már nemolyanok mint régen,aprosàgokat meg màr eltudok viselni.Elobb utobb megérti hogy ez a te életed.

2013. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!