Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak nem bírom már...

Mit csináljak nem bírom már tovább?

Figyelt kérdés
A barátom anyja apja keresztény(én szerény véleményem szerint nem a normális értelembe) gyülibe járnak ott énekelnek táncolnak amivel még nem is lenne baj de a multkor engem is elráncigáltak egy ilyen helyre és ott estek össze emberek akiket betakartak valamivel rángatóztak imádkoztak mindenféle nyelven komolyan úgy éreztem magam mint valami....... aztán térdelve odamentek a szinpadhoz és csókolgatták a földet... most pedig gyülekezetet akarnak csinálni itt nálluk. kivagyok. én nem ilyen családból származom de el kell viselnem mert itt lakok velük egy külön országba nincs pénzem jelenleg elköltözni sem. nem kérek véleményt hasonló keresztényemberektől. mert ők úgysem reálisak!! én hiszek Istenben de ezt amit ilyen emberek csinálnak inkább mondanám nem normálisaknak!!!

2013. máj. 30. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne szólj nekik,ne menj velük a gylibe,nem kötelességed!
2013. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen vallás ez? Melyik országban? Vagy elfogadod, vagy félre vonulsz amikor ilyen gyűlést tartanak, vagy hazaköltözöl.
2013. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Baptisták. a multkor mondtam nekik hogy nem voltam ilyenen soha erre válasz: "akkor most leszel". szerinted van választás ? :)
2013. máj. 30. 23:43
 4/13 anonim ***** válasza:
EGy kapcsolatban elsz, amibol barmikor kilehet lepni, hiszen nem tudod elfogadni a parodnak a vallasi szokasat, viszont amig ott elsz, addig neked kell alkalmazkodnod.
2013. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Baptisták? Kizárt.
2013. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"a multkor mondtam nekik hogy nem voltam ilyenen soha erre válasz: "akkor most leszel". szerinted van választás ?"


Persze, hogy van. A válasz: nem megyek.

Felnőtt ember vagy, nem? Nincs olyan, hogy elráncigálnak.

2013. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
fogadjunk usa :D
2013. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátod mit szól ehhez? Velük ne menj és kész, nem kényszeríthetik rád de azt nyilván el kell viselned hogy oda hívnak ilyen embereket. Egyébként én anyám is jár valamilyen gyülekezetbe és teljesen beleőrült szinte, csak erről tud beszélni, már szinte elhiszi hogy neki is természetfeletti képességei vannak. Ja és persze azt is hogyha adakozik akkor azt Isten tízszeresen adja vissza..
2013. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek 5-el!

Kerüld őket minél messzebbre, lépj ki a kapcsolatból, amíg még lehet!

2013. máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eldöntöd, hogy az ingyen lakás a fontos neked vagy a normális szektamentes élet.


Amúgy barátod mit szól az egészhez?

2013. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!